Czerń z bielą, biel z czernią…i modna przestrzeń gotowa!

Opublikowany przez

Kontrastujące z sobą barwy od zawsze były wykorzystywane w aranżacji wnętrz, dzięki nim można bowiem osiągnąć naprawdę spektakularne efekty wizualne. Jak można się zatem domyślać, dzisiaj sytuacja prezentuje się analogicznie. Polacy ostatnimi czasy wprost uwielbiają fototapety 3d czarno białe i z wielką chęcią umieszczają je na ścianach we wnętrzach swoich domów oraz mieszkań. Na czym w istocie polega fenomen ich popularności? Czas to sprawdzić już teraz!

Czerń + biel = piękno!

Trzeba przyznać, że trójwymiarowe modele utrzymane w tej właśnie tonacji kolorystycznej sprawić mogą, ze nawet sztampowa, nudna i niezbyt ciekawa przestrzeń nabierze od teraz niezwykłego charakteru. Nie od dziś wiadomo, że to połączenie barw słynie ze swojej elegancji, klasy, niesamowitego szyku. Kiedy na którejś ze ścian w danym pomieszczeniu pojawia się fototapeta z czernią i bielą w roli głównej, jest niemal pewnym, że zmieni się ono o sto osiemdziesiąt stopni, a jego niezwykły blask i piękno rozkwitną w stu procentach, zachwycając zarówno domowników, jak i gości. Warto oczywiście uzmysłowić sobie, że fototapety 3d czarno białe to modele idące z duchem czasu, ich twórcy bowiem doskonale zdają sobie sprawę z tego, co jest aktualnie modne i na co warto postawić, by w pełni usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających odbiorców, którzy uwielbiają niesztampowe rozwiązania. Zastosowaniu trójwymiaru zadecydowało o tym, iż mamy tutaj do czynienia z nowoczesnością na światowym wręcz poziomie, a futurystyczne linie dodadzą każdej przestrzeni czaru. Przykład? Trójwymiarowy tunel https://www.fototap.pl/fototapeta-xxl-futurystyczny-tunel-ii, dzięki któremu wnętrze znakomicie się powiększy. Zastosowano oczywiście najwyższej jakości druk dający poczucie głębi. Model nie straci intensywności swoich barw, nawet po wielu latach prezentując się dokładnie tak, jak w dniu zakupu. Optycznie powiększyć, poszerzyć czy też podwyższyć pomieszczenie można również dzięki zastosowaniu na powierzchni ściany modelu przedstawiającego kule niejako wyrzucane ze ściany: https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-cegla-w-scianie. Przyznać należy, że twórcom tej naściennej dekoracji nie zabrakło kreatywności, kiedy tworzyli ów wyjątkowy model. Przygotowany został z wielką dbałością o detale, dlatego też w bardzo interesują sposób ozdobi chociażby pokój dzienny lub też sypialnię. Połączenie czerni i bieli rzecz jasna niejedno ma imię, dlatego wcale nie musi my decydować się jedynie na abstrakcyjne wzory (choć są one niezwykle ciekawym elementem aranżacyjnym). Warto pomyśleć również o futurystycznym przedstawieniu drzewa: https://www.fototap.pl/fototapety/fototapeta-drzewo-przyszlosci. Takie niebanalne motywy roślinne idealnie sprawdzą się w nowoczesnych przestrzeniach.

Do wnętrza domu, mieszkania i nie tylko!

Polacy z wielkim upodobaniem stosują dzisiaj fototapety 3d czarno białe w swoich pokojach dziennych. Tutaj bowiem liczą się w dużej mierze walory typowo reprezentacyjne, a utrzymane w czerni i bieli modele trójwymiarowe sprawdzą się tu wprost rewelacyjnie. To również ciekawa propozycja do sypialni – kiedy pragniemy, by była ona nowocześnie, elegancko i raczej minimalistycznie urządzona oraz udekorowana. Zadbajmy też o przestrzeń przedpokoju, który stanowi wszak wizytówkę każdego domu lub mieszkania W przeważającej większości przypadków jest to przestrzeń niedużych rozmiarów. Fototapety 3d czarno białe sprawią, że będzie się ona jawiła naszym oczom jako znacznie większa niż w rzeczywistości. Wszystko jest tutaj zasługą iluzji optycznej, z którą mamy do czynienia. To jednak nie wszystko. Połączenie bieli, czerni i trójwymiaru jak najbardziej znajduje zastosowanie również w przeznaczonych do pracy gabinetach. Nieco surowości i minimalizmu jak najbardziej się w tego typu przestrzeniach przyda. Nie pomijamy milczeniem także pomieszczeń kuchennych i łazienkowych, w nich bowiem jak najbardziej fototapety 3d czarno białe się sprawdzą. Niektórzy z pewnością będą tym faktem zdziwieni, wiedza bowiem, że panują w nich bardzo specyficzne warunki, wilgotność powietrza jest relatywnie wysoka i ciągle zmienia się temperatura. Na szczęście jednak nowoczesne modele są tworzone z tak wielką maestrią i dbałością o szczegóły, że niestraszne im warunki łazienkowe czy kuchenne, będą dekorowały przestrzeń przez wiele lat, niezmiennie pozostając w idealnym stanie. Przestrzeń biurowa jak najbardziej zasługuje na modne, eleganckie udekorowanie. Dlatego i tutaj fototapety 3d czarno białe okażą się być przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Podkreślą prestiż danego przedsiębiorstwa, sprawią, że przebywanie w biurowej przestrzeni stanie się znacznie przyjemniejsze. Trzy wymiary, dwa kolory – oto znakomity sposób na sukces w czterech ścianach!

Zapraszamy do oferty: fototapety 3d czarno białe