przeglądana kategoria Vintage

OBRAZY VINTAGE

Obrazy vintage, czyli przykład zachwytu stylem lat dawniejszym
Mogłoby się wydawać, iż wszechobecna nowoczesność zdominowała zdecydowanie inne style, gdy chodzi o aranżację przestrzeni. Nie jest to jednak prawda, widać bowiem bardzo wyraźnie, że Polacy ostatnimi czasy rozsmakowali się wręcz w klimatach przywołujących na myśl estetykę czasów dawniejszych. Wśród nich bardzo wyraźnie wyróżnia się klimat vintage ze swoją charakterystyczną kolorystyką i charakterystycznymi printami. Okazuje się, że takie właśnie dekoracyjne elementy niezwykle często pojawiają się dzisiaj w polskich domach i mieszkaniach i wszystko wskazuje na to, że taka sytuacja będzie trwała nadal.

Obrazy vintage jako świetna metoda na osiągnięcie sukcesu aranżacyjnego we wnętrzach
Każdy, kto uwielbia wręcz klimaty vintage w swoich czterech ścianach, doskonale powinien zdawać sobie sprawę z tego, że właśnie obrazy vintage to dla niego prawdziwy strzał w dziesiątkę. Oczywiście należy każdorazowo tak dobrać konkretny model do kolorystyki i klimatu wnętrza, by całość stanowiła idealne połączenie.
Na szczęście twórcy tego typu elementów dekoracyjnych bardzo dbają dzisiaj o to, by Polacy mieli do dyspozycji jak najwięcej interesujących wzorów. Stosuje się je zatem z wielkim powodzeniem (pamiętając o tym, że można zdecydować się zarówno na klasyczne rozwiązania w postaci jednego modelu na jednej powierzchni ściany, jak i takie, w przypadku którego tworzy się na na powierzchni ściany galerię składającą się z wielu egzemplarzy).
Jakie motywy klienci wybierają najchętniej, kiedy chodzi o obrazy vintage?
Bardzo dużym powodzeniem cieszą się aktualnie motywy związane z motoryzacją. Trudno wszak się temu dziwić, skoro dzięki nim można nawet zwyczajna, sztampowa dotychczas przestrzeń zamienić się może w najprawdziwszą oazę designu i piękna. Obrazy vintage z motywami motoryzacyjnymi przedstawiają zwykle stare samochody, zabytkowe motocykle czy też leciwe rowery, które dzisiaj możemy podziwiać jedynie w muzeach.
Nie zapominajmy także o wspaniałych printach florystycznych, dzięki którym mamy okazję uzyskać we wnętrzach klimat subtelności i delikatności. Polacy z niezwykle wielką chęcią wybierają dla siebie te właśnie obrazy vintage, w przypadku których właśnie kwiaty grają z skrzypce. Mamy tutaj chociażby urokliwe typowo letnie bukiety, które zachwycają wielością barw. Nie brakuje także bardzo modnego ostatnimi czasy motywu lawendy, który jest oczywiście związany nierozerwalnie z klimatem prowansalskim, a on przecież zdobywa ostatnimi czasy w naszym kraju ogromną popularność.
Nie brak także urokliwych modeli z napisami, które potrafią wprawić wszystkich domowników w cudowny nastrój. Nierzadko przekonują ich bowiem o tym, że najlepiej jest w domu, że odpoczynek w gronie rodzinnym to coś bardzo istotnego, że trzeba zrobić tylko pierwszy krok, by ruszyć w drogę. Takie obrazy vintage Polacy z wielkim upodobaniem wieszają na przykład w przedpokojach, są to bowiem ostatnie pomieszczenie mijane przez nich przed wyjściem z domu i zrazem pierwsze, w których pojawia się po powrocie. To wnętrze ma więc bez dwóch zdań znaczenie strategiczne! Poza tym mawia się, że jest to także wizytówka każdego domu lub mieszkania, warto więc się postarać, by była ona najlepsza!
Stylowe obrazy vintage, które kupujący bardzo chętnie nabywają, to także te z pięknymi widokami miast i miasteczek. Polacy rozsmakowali się w sposób szczególny w tego typu dekoracjach, wiedzą bowiem, że jak najbardziej pretendują one do tego, by stać się najważniejszymi w danej przestrzeni ozdobami.
W jakiego typu przestrzeniach sprawdzą się obrazy vintage?
Mieszkańcy naszego kraju, którzy chcą w interesujący sposób odmienić swoje wnętrza, bardzo często decydują się na to, by obrazy vintage odmieniły ich pokoje dzienne. Te pomieszczenia bez chwili wahania nazwać można sercem każdego domu, to do nich zapraszani są goście, należy zatem dołożyć wszelkich starań, żeby prezentowały się naprawdę wyjątkowo.
Nie zapominajmy także o przestrzeni sypialni, w której obrazy vintage komponowały się będą z wielkim powodzeniem. Dzięki zadbaniu o swój relaks wieczorową porą i dobry humor po wstaniu z łóżka będzie można spędzać tutaj naprawdę miłe momenty. A wszystko wtedy, kiedy zdecydujemy się na takie obrazy vintage, które umilą nam sen.
Także w przedpokoju warto sprawić, by obrazy vintage znalazły się w strategicznym miejscu. Dzięki temu będzie można bowiem wyczarować w tym pomieszczeniu mnóstwo stylu i piękna, będzie ono zatem prezentowało się niczym z prestiżowego wnętrzarskiego katalogu. Klimaty czasów dawniejszych coraz częściej pojawiają się w naszych domach i mieszkaniach. Zróbmy zatem tak, by obrazy vintage były w naszych przestrzeniach istotnymi elementami!

Uprzejmie informujemy


czwartek, 23 grudnia, 2021

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że od dnia 24 grudnia 2021r. do 7 stycznia 2022r sklep będzie nieczynny Wszystkie zamówienia które zostały dodane i opłacone do dnia 24 grudnia 2021r zostaną zrealizowane bezproblemowo W imieniu całego zespołu Fototap.pl życzę Państwu zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Mam nadzieję, że nadchodzący świąteczny czas będzie wypełniony ciepłem oraz radością, a Nowy ...

Przeczytaj