Dostępność starterów – co warto wiedzieć?

Opublikowany przez

Startery to popularne produkty dla wszystkich osób, które nie chcą podpisywać umowy abonamentowej. Dostępność takiego rozwiązania jest duża. Startery wybranej sieci, takie jak np. doładowanie orange czy doładowanie t mobile, można bowiem kupić także w mniejszych miejscowościach.

Startery w sklepach sieci komórkowych

Startery dostępne są najczęściej w salonach sprzedaży. Można je łatwo znaleźć, ponieważ są one oznaczone logo danej sieci komórkowej. Ich cechą charakterystyczną jest także unikalny wystrój i kolorystyka, przez co już z daleka można rozpoznać, czy w danym miejscu kupi się doładowanie orange, doładowanie t mobile, doładowanie heyah, doładowanie virgin mobile czy też innej popularnej w Polsce sieci.

Startery w punktach handlowych sieci komórkowych

Doładowania orange, doładowania t mobile, doładowania heyah, doładowania virgin mobile i wielu innych sieci dostępne są najczęściej w wyznaczonych punktach, w których można podpisać także długoterminowe umowy. Są one zlokalizowane w wielu publicznych miejscach, które są często odwiedzane, np. w galeriach handlowych. To jednak nie wszystkie punkty, w których można skorzystać ze starterów. Dostępne są one bowiem w wybranych sieciach sklepów. Doskonałym tego przykładem jest franczyza Żabka. W jednym z ponad 8.000 jej punktów na terenie całego kraju można kupić startery wielu popularnych sieci. Jak znaleźć sklep z usługą doładowania? Nie trzeba udawać się do niego osobiście, by przekonać się, czy sprzedaje startery. Takie informacje dostępne są bowiem na wizytówkach firmowych. Wiele sklepów publikuje je w popularnych wyszukiwarkach, np. Google. Obecnie klienci coraz częściej korzystają z nich, by znaleźć podstawowe informacje pomocne w codziennych zakupach.

Statery a kwota doładowania

Poszczególne startery mogą się różnić między sobą kwotą doładowania. Dostępne są pakiety w cenie od kilku do kilkudziesięciu złotych. Można je zatem z łatwością dopasować do aktualnych potrzeb. Wybierając doładowanie orange lub innych sieci, trzeba zapytać sprzedawcę o dostępne możliwości kwotowe. Warto zwrócić w tej sytuacji także uwagę na to, jaki jest koszt minuty rozmowy, 1 SMS-a czy też korzystania z transferu 1 GB danych. Różnice w zależności od sieci mogą sięgać od kilku do nawet kilkudziesięciu procent. To dlatego przed zakupem startera warto przeanalizować dostępne oferty, by możliwe było zaoszczędzenie środków, które przeznaczy się na korzystanie z telefonii komórkowej.