Dostojne, galopujące, szlachetne – fototapety konie hitem sezonu!

Opublikowany przez

Konie to zwierzęta pod każdym względem niezwykłe. Mają w sobie majestatyczną szlachetność, piękno i swoisty czar. Wystarczy spojrzenie w ich cudowne oczy i…jesteśmy niczym zahipnotyzowani. Nie dziwi nas zatem, że fototapety z końmi cieszą się tak dużą popularnością nie tylko tych, którzy mają okazję jeździć konno. Nie bez powodu mawia się przecież, że to jedne z najpiękniejszych zwierząt żyjących na naszym globie. Tego typu naścienne ozdoby będą wprost idealnie komponowały się zarówno w pokoju dziennym, jak i sypialni, gabinetu czy pokoju nastolatka, tworząc niesamowity nastrój spokoju i odprężenia, pozwalając na osiągnięcie harmonii.

Jakie fototapety konie pasują do Twojego domu?

Producenci w pełni zadbali o to, aby zapewnić duży wybór fototapet z końmi, dzięki temu bowiem każdy z klientów może idealnie dopasować ową ozdobę do klimatu panującego w pomieszczeniu oraz w całym domu bądź mieszkaniu. Niezwykły nastrój wprowadzi z całą pewnością egzemplarz Dzikie konie na stepie https://www.fototap.pl/fototapety/fototapeta-dzikie-konie-na-stepie, w którym ciekawa i niebanalna kolorystyka idzie w parze z przepięknym widokiem zwierząt. Dla wszystkich, którzy cenią klasyczna rozwiązania, będzie to z pewnością strzał w dziesiątkę. Jednak wielbiciele bardziej kontrastujących z sobą kolorów z pewnością zdecydują się na nieco inny egzemplarz. Galop na piasku to propozycja dla tych, którzy chcą nadać swojemu wnętrzu elegancji i niezwykłego charakteru https://www.fototap.pl/fototapety/fototapeta-galop-na-piasku. Oczywiście model ten nie jest wybierany wyłącznie do prywatnych domów i mieszkań, bardzo często na jego zakup decydują się właściciele obiektów związanych z jazdą konną: szkółek jeździeckich czy organizatorów kolonii czy innego typu wyjazdów w siodle.

Fototapety konie dodadzą blasku każdemu wnętrzu!

Wspaniale będą komponowały się w tych pomieszczeniach, w których zastosowano zarówno klasyczny styl aranżacji, jak i ten minimalistyczny bądź industrialny. To właśnie tego typu fototapety mogą stać się wiodącą ozdobą wnętrz – w tym przypadku warto zadbać o to, aby ilość innych ozdób (bibelotów, obrazków, figurek, świec) była umiarkowana. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się w tym sezonie model Konie w galopie: https://www.fototap.pl/fototapety/fototapeta-konie-w-galopie, który stanie się przysłowiową wisienką na torcie w każdym stylowo i elegancko urządzonym wnętrzu. Idealnym miejscem do jego powieszenia stać się może przestrzeń za dużą, wygodną sofą dla całej rodziny lub też w niedalekiej odległości od stołu bądź stolika, przy którym spotykają się domownicy.

Fototapety konie także w wersji do pokoju dziecięcego!

Baloniki, baleriny, gwiazdki, samochody, lalki, piłki – printów idealnie nadających się do pokoju dziecięcego jest naprawdę wiele. Okazuje się, że tematy konne jak najbardziej też się do nich zaliczają – Konik na biegunach https://www.fototap.pl/fototapety/fototapeta-konik-na-biegunach-motyw to bowiem idealna propozycja do pokoju malucha bądź kilkulatka. Fototapety z wizerunkami koni to znakomity sposób na ożywienie domowej przestrzeni!