Elegancja, styl i szyk – szklane obrazy na ścianę robią karierę!

Opublikowany przez

Polacy od pewnego czasu bardzo doceniają klasyczną elegancję w swoich wnętrzach, niepozbawioną jednak odrobiny nowoczesności. Dlatego właśnie wybierają do nich szklane obrazy na ścianę. Stanowią one idealne połączenie walorów natury czysto estetycznej oraz praktycznej. Można przetrzeć je wilgotną szmatką, gdy się zakurzą, ich powieszenie na powierzchni ściany trwa zaś zaledwie chwilę. Wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia z nowym trendem, który zdobywa obecnie ponadprzeciętną popularność i wszystko wskazuje na to, że ta sytuacja utrzyma się nadal.

Obrazy na szkle dla najbardziej wymagających

Obrazy drukowane na szkle stanowić mogą szalenie interesującą alternatywę dla klasycznych dekoracji, które jeszcze do niedawna Polacy z wielką chęcią na swoich ścianach umieszczali. Stosowane do ich tworzenia szkło akrylowe bardzo dobrze przepuszcza światło. Co to oznacza? Kiedy się na dany model patrzy, pojawia się złudzenie efektu 3d, model wydaje nam się trójwymiarowy. Dzięki temu obraz na powierzchni ściany prezentuje się szalenie nowocześnie, niebanalnie i intrygująco. Obrazy drukowane na szkle tworzy się z wielką dbałością o szczegóły, wykorzystując w tym celu najnowocześniejsze technologie i innowacyjne materiały. To właśnie dlatego na ścianie dają znakomite efekty wizualne. Trzeba także przyznać, że dzięki efektowi głębi chętnie stosuje się je w najbardziej reprezentacyjnych przestrzeniach domów oraz mieszkań. Delikatny połysk powierzchni to z cała pewnością kolejna zaleta tego właśnie rozwiązania. Szklane obrazy na ścianę są odporne na działanie promieniowania ultrafioletowego. To również ich istotny pozytyw, bowiem nawet, gdy zostaną powieszone tam, gdzie światło słoneczne dochodzi każdego dnia, nich barwy nie stracą swojej intensywności. Warto zwrócić również uwagę na fakt, iż owe modele są w pełni bezpieczne, bowiem szkło akrylowe nie tłucze się tak, jak robi to tradycyjne. To bardzo istotne, bowiem nawet gdyby dziecko podczas zabawy zrzuciło z powierzchni ściany obrazy drukowane dna szkle, nie pokaleczy się.

Piękno i walory praktyczne!

Zapewne klienci tak chętnie wybierają dla siebie szklane obrazy na ścianę dlatego, iż stanowią one rewelacyjne połączenie walorów natury estetycznej oraz praktycznej. Ich uniwersalność to także mocna strona. Mogą bowiem bardzo interesująco udekorować przeróżne typy przestrzeni. Gdy w pokoju dziennym powiesimy na ścianie model przedstawiający zachwycające orchidee https://www.fototap.pl/obraz-na-szkle-akrylowym-ocean-niewinnosci-glass, całość pomieszczenia zyska całe mnóstwo subtelności oraz delikatności. Jeśli zaś poszukujemy egzemplarza do wnętrza sypialni, wybierzmy taki, dzięki któremu umilimy sobie wieczorny relaks i zagwarantujemy dobry humor po wstaniu z łóżka. Wszystko wskazuje na to, iż idealnym rozwiązaniem okaże się tutaj kultowy już egzemplarz przedstawiający baśniowe wręcz jezioro: https://www.fototap.pl/obraz-na-szkle-akrylowym-jezioro-ze-snow-glass. Kiedy zaś chcemy sprawić, by nasz przedpokój niebanalnie się prezentował, pomyślmy o tym, by pojawiły się w nim obrazy drukowane na szkle przedstawiające abstrakcyjne wzory lub też cudowne kwiaty. Wspomnieć warto o tym, iż szalenie modne staje się ozdabianie tego typu egzemplarzami także wnętrz biurowych. Ten wybór nikogo nie powinien dziwić, wszak dzięki temu zyskują one całe mnóstwo elegancji i klasy, zaś stosunek jakości do ceny jest dla klienta jak najbardziej korzystny. Obrazy drukowane na szkle stanowią bardzo interesujące rozwiązanie aranżacyjne także do kuchennych oraz łazienkowych przestrzeni. Dlaczego tak się dzieje? Są bowiem odporne na warunki panujące w owych pomieszczeniach, a zatem będą przez wiele lat służyły domownikom, zapewniając im znakomite efekty wizualne,. Jakie modele się najczęściej do tych typów pomieszczeń wybiera? W przestrzeniach kuchennych bardzo dobrym wyborem są motywy kulinarne oraz pełne uroku pejzaże. Znacznie przyjemniej będzie przyrządzać smakołyki dla całej rodziny mogąc patrzeć na zachwycający las https://www.fototap.pl/obraz-na-szkle-akrylowym-magia-lasu-glass! W łazienkach Polacy bardzo ochoczo stosują dzisiaj Eleganckie butiki i sklepy, salony kosmetyczne oraz fryzjerskie – tego typu przestrzenie również domagają się szczególnej dbałości o kwestię dekoracji. Na pewno motywy florystyczne czy też nowoczesne klimaty abstrakcyjne będą tymi, które świetnie się w nich spiszą. Na szczęście obrazy drukowane na szkle wcale nie nalezą do egzemplarzy drogich, zatem każdy pozwolić sobie może na ich zakup (i tym samym na bardzo stylową odmianę swoich czterech ścian). Modeli do wybory ciągle przybywa. Warto postawić na elegancję i nowoczesność we wnętrzach, szklane obrazy na ścianę nam ją zapewnią!

Zapraszamy do oferty: Szklane obrazy na ścianę