Love makowe, czyli stylowe fototapety maki

Opublikowany przez

Nie da się ukryć, iż maki to kwiaty niezwykłe i w pełni wyjątkowe. Emigrantom bardzo często kojarzą się one ze wszystkim tym, co polskie, rodzime, znane z lat dzieciństwa. Uwielbiamy patrzeć na czerwono – zielone pola maków, które rozpościerają się dumnie wzdłuż polskich dróg. Sezon na te pełne uroku kwiaty nie trwa zbyt długo, zatem nie zawsze jest możliwość podziwiania ich na żywo. Można jednak zaprosić ich czar do własnego domu. W jaki sposób? Oczywiście dzięki stylowym fototapetom?

W jakich wnętrzach sprawdzą się fototapety z wizerunkami maków?

Najczęściej pojawiają się one w polskich domach w takich pomieszczeniach, jak: jadalnia, sypialnia, pokój dzienny. Trzeba jednak podkreślić, iż cieszą się one wielkim powodzeniem nie tylko w prywatnych domach, bardzo często kupują je również właściciele firm i przedsiębiorstw oraz osoby zarządzające instytucjami. Wszak motywy kwiatowe idealnie sprawdzają się na przykład w salonie piękności, wnętrzu, w którym najczęściej bywają kobiety, panowie zaś są niezbyt częstymi bywalcami. W tym przypadku warto jednak zwrócić uwagę na to, by egzemplarz miał ciekawą i niebanalną kolorystykę. Połączenie makowej czerwieni i stylowego szarego tła będzie rozwiązaniem idealnym: https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-czerwone-maki-w-czarno-bialym-zbozu. Wielu Polaków urządza dziś wnętrza swoich domów czy mieszkań w stylu vintage. W pełni ten wybór rozumiemy, jest on bowiem niezwykle klimatyczny. Do takich pomieszczeń idealnie pasowały będą właśnie makowe egzemplarze: https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-maki-vintage. Kwiaty owe prezentują się również bardzo ciekawie na jasnym tle – wtedy wydobyte jest z nich niesamowite piękno i styl. Dlatego właśnie w urządzonym minimalistycznie salonie będą przysłowiowym strzałem w dziesiątkę: https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-maki-w-blasku-ksiezyca.

Kto najczęściej wybiera fototapety z wizerunkami maków?

Zwykle te kobiety są fankami motywów florystycznych, dlatego aranżacje z makami w roli głównej zwykle są wybierane przez kobiety. Warto wspomnieć jednak o tym, iż nie zawsze są one utrzymane w standardowej gamie kolorystycznej: https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-maki-w-zbozu. W tym przypadku czarno – białe zboża w idealny sposób połączyły się ze szlachetną czerwienią maków, dając bardzo ciekawe efekty wizualne.

Fototapety maki – mnóstw ciekawych wzorów do wyboru!

Ten motyw cieszy się wśród Polaków dużą popularnością, dlatego też producenci postarali się, by ilość motywów do wyboru była imponująca. Znajdziemy więc fototapety z makami na jasnym bądź ciemnym tle, te przedstawiające kilka zaledwie kwiatów w zbliżeniu bądź też ogromnych pól. W ten sposób każdy będzie w stanie wybrać dla siebie model, który w stu procentach spełni jego oczekiwania. Być może takie właśnie Wspomnienie lata okaże się najbardziej zachwycającym? https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-wspomnienie-lata-maki. Przypominamy o tym, iż fototapety z wizerunkami maków w przeważającej większości przypadków utrzymane są w intensywnej kolorystyce, zatem staną się głównymi elementami dekoracyjnymi pomieszczenia. Zapraszamy do zapoznania się z innymi propozycjami fototapet z wizerunkiem maków: https://www.fototap.pl/pl/searchquery/maki/1/phot/5?url=maki