Nudny pokój dzienny? Już nie!

Opublikowany przez

W pokoju dziennym spędzamy każdego dnia sporo czasu. Ma on też charakter typowo reprezentacyjny, ponieważ zapraszamy do niego naszych gości. trzeba więc w stu procentach postarać się o to, by była to przestrzeń prezentująca się naprawdę doskonale. Ma być modnie, stylowo, nowocześnie i elegancko. W jakże dużym stopniu dzisiejsze pokoje dzienne (zwane inaczej salonami ,dużymi pokojami albo tez pokojami gościnnymi) różnią się od tych, które pamiętać możemy chociażby z lat osiemdziesiątych czy dziewięćdziesiątych! Wtedy rządziła niestety aranżacyjna nuda, dziś natomiast jest już zupełnie inaczej. Dzięki fototapetom bowiem możemy sprawić, by przestrzeń nabrała charakteru, by jawiła się odtąd niczym oaza piękna i wyjątkowości. Możemy również ją optycznie powiększyć. Jedna fototapeta = mnóstwo możliwości. I to nam się podoba!

Nowoczesność w najlepszym wydaniu!

Coraz częściej mieszkańcy naszego kraju sprawiają, że ich pokoje dziennie są reprezentantami nowoczesności w najlepszym wydaniu. Jak osiągnąć spektakularny efekt wow? Oczywiście idealnym rozwiązaniem będzie zaaranżowanie w przestrzeni salonu innowacyjnego modelu utrzymanego w stylistyce 3d. W tym przypadku niejako przy okazji przestrzeń nam się powiększy – wszak mamy tutaj do czynienia ze złudzeniem optycznym. Warto zdawać sobie sprawę z tego, iż minimalistycznych, modnych bardzo i nowoczesnych modeli przybywa, każdy więc będzie w stanie znaleźć dla siebie coś wyjątkowego. Stykamy się tutaj także z niezwykłymi metaforami, mamy na przykład geometryczny egzemplarz przedstawiający specyficzny rodzaj pochmurnego nieba: https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-pochmurne-popoludnie. Ciekawe, prawda?

Świat w zasięgu Twojego wzroku!

Modle przedstawiające mapę świata (w jej bardzo oryginalnych i nieprzeciętnych wydaniach) to również bardzo intrygujący sposób na to, by ozdobić pokój dzienny. Pamiętajmy o ty, by dobrać konkretny egzemplarz do stylu i kolorystyki, jakie już na danej przestrzeni panują. Dzięki temu właśnie będzie można sprawić, że pomieszczenie stanie się oazą designu na poziomie światowym. Do ciekawych modeli możemy z całą pewnością zaliczyć ten, w przypadku którego kontynenty są żelazne: https://www.fototap.pl/fototapety/fototapeta-zelazne-kontynenty. Co za wyobraźnia twórcy!

Zielono Ci?

Kiedy chcemy, aby nasz dość niski pokój dzienny jawił się naszym oczom jako znacznie wyższy niż w rzeczywistości, zastosujmy pewien trik. Chodzi mianowicie o to, by wybrać taki model fototapety, który będzie w stanie podwyższyć naszą przestrzeń optycznie. W opinii specjalistów z branży aranżacji wnętrz numerem jeden okaże się tutaj model przedstawiający bambusowe łodygi https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-bambus. Trzeba przyznać, że ich trójwymiarowa wersja prezentuje się nader ciekawie!

Wielkomiejski szyk

Wszyscy miłośnicy kultowych, ogromnych, najbardziej na całym świecie znanych miast zapewne pragną mieć ich namiastkę w swoich czterech ścianach. I słusznie. na szczęście dziś jest to możliwe właśnie dzięki zastosowaniu fototapet. Wyobraź sobie na przykład, że budzisz się we własnej sypialni i zaraz masz okazję oglądać wieżowce Nowego Yorku (https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-skyline-of-new-york-from-the-water-ii) albo też najpiękniejsze zabytki Londynu (https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-londyn-londyn…-czarno-bialy wersja 2 – zobacz https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-londyn-londyn…) . To nam się podoba!

Co z montażem?

Wielu osobom wydaje się, że gdy kupią one dla siebie wybrany model fototapety, będą musiały jeszcze wzywać ekipę fachowców (ponosząc rzecz jasna dodatkowe koszty), która umieściłaby go na powierzchni ściany. nie jest to jednak prawda. Okazuje się bowiem, że tworzone aktualnie modele zostały zaprojektowane w ten sposób, by klienci bez najmniejszego problemu samodzielnie radzili sobie z ich zamontowaniem na powierzchni ściany. Warto byłoby mieć drugą osobę do pomocy, ponieważ wtedy praca będzie szła szybciej. Do tego podstawowy zestaw montażowy, trochę dobrych chęci i wolnego czasu – i nudny pokój dzienny stanie się miejscem, w którym rządzi i króluje design na światowym poziomie!  

Zapraszamy do bogatej oferty w naszym sklepie z kategorii: fototapety do salonu