Paskowe love! Tapety w pasy hitem nadchodzącego sezonu

Opublikowany przez

Pasy…tapety w paski … wydawać by się mogło, że jest to print niezwykle zwyczajny, bardzo prosty, nieco nudny. Stop! Z tym ostatnim stwierdzeniem na pewno nie możemy się zgodzić! Ostatnimi czasy bowiem to właśnie pasy przeżywają swój wieki renesans i są przez specjalistów z branży aranżacji przestrzeni bardzo polecane. I świetnie, że tak właśnie się dzieje, bowiem nie powinny pozostawać gdzieś w cieniu, w zapomnieniu, niedoceniane. To naprawdę nadruk, nad którym wato się pochylić, bo potrafi zmienić nieciekawą przestrzeń w niezwykle interesujące pomieszczenie, w którym design na poziomie światowym gra pierwsze skrzypce!

Tapety ścienne w pasy – postaw na nie, nie pożałujesz!

Dlaczego ten właśnie print godzien jest uwagi? W grę wchodzą tutaj nie tylko walory natury estetycznej. Można bowiem dzięki niemu w bardzo ciekawy sposób pokombinować z proporcjami pomieszczenia, zmieniając je wizualnie. O co konkretnie chodzi? To bardzo proste, kiedy bowiem mamy nas przykład wnętrze bardzo niskie i chcielibyśmy sprawić, by jawiło nam się jako wyższe, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zastosować tapety ścienne w pasy pionowe. Ta opcja jest przez mieszkańców naszego kraju wykorzystywana coraz częściej – i bardzo dobrze. Nie brakuje ciekawych modeli, warto wśród nich wymienić między innymi: https://www.fototap.pl/tapety/fototapeta-maly-ksiaze-duchowa-podroz czy też https://www.fototap.pl/tapety/fototapeta-stare-piekno. W tych przypadkach zastosowano dodatkowo strukturę drewna, a zatem tego typu modele będą wprost idealnie wpisywały się w przestrzenie urządzone w stylu skandynawskim, rustykalnym czy też klasycznym. Również nowoczesne wnętrza w klimacie loftowym czy industrialnym będą bardzo ciekawie wyglądały wtedy, kiedy pojawią się w nich tapety ścienne pasy pionowe. Motyw pasów i mariaż szarości z bielą – tak, takie połączenie musi być udane! W rzeczywistości tak właśnie się stało, dlatego też model https://www.fototap.pl/tapety/fototapeta-szary-styl cieszy się coraz większym powodzeniem wśród Polaków. Pojawia się nierzadko w ich pokojach dziennych, które pełnią wszak wybitnie reprezentacyjny charakter. Nie brak go także w przedpokojach czy sypianiach. Każda udekorowana w ten sposób przestrzeń to prawdziwa oaza piękna w najlepszym wydaniu. A dodatkowo wnętrze jawi nam się jako wyższe niż w rzeczywistości – idealnie! Tapety na ścianę w paski zastosować można tak naprawdę w każdej przestrzeni. Warto zadbać jednak o to, by w jednym pomieszczeniu nie połączyć zbyt wielu printów. Gdyby tak właśnie się stało, moglibyśmy nieopatrznie uzyskać efekt aranżacyjnego kiczu czy chaosu, a tego na pewno byśmy nie chcieli (no chyba, że mamy znakomite wyczucie w kwestii łączenie różnych motywów, wtedy bowiem na pewno uzyskamy znakomite efekty wizualne). Nieregularne pasy z dużą ilością błękitu https://www.fototap.pl/tapety/fototapeta-zamorska-przygoda to znakomita propozycja dla wszystkich tych, którzy pragną nadać swoim przestrzeniom lekkości i delikatności, a jednocześnie pozostawić je w maksymalnym stopniu modnymi i niebanalnymi. Jeżeli chodzi o tapety ścienne, paski w roli printu wykorzystywane są dziś zwykle w przestrzeniach domów i mieszkań, ale nie tylko tam. Okazuje się, że właściciele sklepów i butików, salonów kosmetycznych oraz fryzjerskich, a także w biurach, siedzibach firm oraz instytucji. Dzięki temu tego typu wnętrz zyskują mnóstwo stylu i stają się pomieszczeniami, w których po prostu chce się przebywać.

Montaż tapety w paski na ścianę

Jeżeli ktoś sądzi, że musi koniecznie wzywać ekipę fachowców, którzy zajęliby się ową czynnością – zdecydowanie jest w błędzie. Okazuje się bowiem, iż klient zamawiający dla siebie tego typu naścienną dekorację z pewnością sam poradzi sobie świetnie z jej umieszczeniem na powierzchni ściany. Wystarczy tylko zakupić podstawowy zestaw montażowy (który kosztuje niewiele), mieć do pomocy drugą osobę (wtedy bowiem praca będzie szła zdecydowanie lepiej, szybciej i sprawniej i na pewno przyniesie więcej radości). Do tego nieco wolnego czasu oraz dobrych chęci…i już wkrótce modne i stylowe tapety w pasy na ścianę staną się głównym elementem dekoracyjnym pomieszczenia. Zadbano na szczęście również o ich walory natury praktycznej. W procesie produkcji wykorzystane zostały wyłącznie w pełni bezpieczne dla zdrowia, naturalne materiały najwyższej jakości. W rezultacie otrzymujemy produkt, który będzie w stanie dekorować naszą przestrzeń przez wiele lat, pozostając niezmiennie w stanie idealnym. Trwałe, solidne wytrzymałe tapety ścienne pasy to dziś niezwykle modny element ozdobny, na który zdecydować się mogą zarówno wielbiciele nowoczesnych rozwiązań, jak i tych w klimacie retro. Wszak paski niejedno mają imię, ale łączy je jedno – są kwintesencją stylu! Zapraszamy do większej oferty: tapety w paski