Przeprowadź metamorfozę swojej przestrzeni, zastosuj fototapety 3d!

Opublikowany przez

Od kilku już sezonów mieszkańcy naszego kraju lubują się w fototapetach trójwymiarowych i bardzo chętnie aranżują je we własnych czterech ścianach. Nie dziwi nas to kompletnie, wszak to właśnie jest sposób na sukces, na przeobrażenie przestrzeni oraz jednocześnie na sprawienie, by przestrzeń wydawała się większa niż w rzeczywistości. Złudzenie optyczne to patent, który jest coraz częściej wykorzystywany. Jak jednak wybrać naprawdę modne, stylowe i pełne wyjątkowego czaru fototapety trójwymiarowe, by prawdziwie odmienić swoje ściany?

W kontakcie z naturą

Wszyscy wielbiciele natury i przebywania wśród przyrody powinni na pewno pomyśleć o tym, by zainstalować na powierzchni ściany fototapety 3d wodospady. One bowiem będą w stanie przenieść nas jak gdyby do innej rzeczywistości. Dzięki temu nawet ponury listopadowy poranek okaże się znacznie przyjemniejszy, a wieczór po dniu wypełnionym pracą przyniesie dużo radości i relaks. Kojący widok wodospadu położonego w lesie na pewno sprawdzi się wprost idealnie chociażby w sypialni, pokoju dziennym albo też w przedpokoju. Dobrym rozwiązaniem jest z całą pewnością także wybór egzemplarza przedstawiającego nadmorskie pejzaże. Wszak fototapety 3d morze są aktualnie przez mieszkańców naszego kraju wybierane bardzo chętnie. Pomagają im w codziennym życiu poczuć się niczym na wspaniałych wakacjach. Takie przedstawienie trójwymiarowego pejzażu to z całą pewnością przysłowiowy strzał w dziesiątkę! Nadmorski zachód słońca https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-morze-zachod-slonca to dziś jeden z bardziej popularnych modeli, prym wiedzie też przeurocza fototapeta trójwymiarowa przedstawiająca zejście na plażę https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-wakacje-nad-morzem. I jest pięknie! Jeśli chodzi o fototapety 3d krajobrazy, każdorazowo dobierać je należy do stylu i kolorystyki panujących w danym wnętrzu – aby uniknąć niepożądanego efektu kiczu czy też chaosu. Pamiętajmy o tym, iż ich rozmiary są bardzo różne, dlatego też możemy je z powodzeniem umieścić zarówno na powierzchni małej jak i naprawdę ogromnej ściany.

Dla każdego coś interesującego!

Fototapety 3d krajobrazy to świetne rozwiązanie zarówno dla wielbicieli leśnej zieleni (https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-zielony-spokoj), jak i ośnieżonych szczytów gór czy też kolorowych łąk pełnych kwiatów. Pełne uroku zachody słońca na pewno spodobają się bardzo wszystkim miłośnikom romantycznego stylu, natomiast skandynawskie fiordy będą zapewne wyborem tych, którzy uwielbiają prostotę i minimalizm. Na szczęście jeśli chodzi o fototapety 3d zachód słońca i inne modele tego typu, zdecydowanie jest w czym wybierać!

Modne, stylowe i bardzo praktyczne!

Kiedy mamy do dyspozycji niewielką przestrzeń, z cała pewnością chcielibyśmy, by była ona optycznie powiększona. W tej sytuacji fototapety 3d krajobrazy sprawdzą się wprost idealnie. Iluzja optyczna, jaką wykorzystali ich projektanci, to dla kupujących stuprocentowa pewność tego, że pomieszczenie optycznie się powiększy i będzie odtąd prezentowało się jako wnętrze rozległe oraz obszerne. W sypialni najlepiej prezentowały się będą fototapety 3d niebo – tego typu egzemplarze bowiem nieodłącznie kojarzą się z marzeniami sennymi, z odpoczynkiem i relaksem. Z całą pewnością warto pomyśleć również o tym, by do owej przestrzeni zakupić modele przedstawiający bezmiar kosmosu – na pewno pomieszczenie wiele na tym zyska. Wiadomym jest, że wielu z nas chciałby mieć możliwość obcowania z przyrodą na co dzień, jednak nie zawsze jest to możliwe. Właśnie dlatego tak chętnie nie stosuje się tego typu naścienne dekoracje, bo dzięki nim można mieć w posiadaniu przepiękne widoki w zasięgu ręki. Fototapety 3d natura to pomysł nie tylko na ozdobienie wnętrza domu albo mieszkania. Jak najbardziej sprawdzają się one również w przestrzeniach biurowych. Ileż milej będzie się przebywało w tego typu wnętrzu, gdy na którejś ze ścian pojawi się cudowny widok bezludnej wyspy https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-bezludna-wyspa! Jeśli chcemy wnieść do naszej przestrzeni dawkę świeżości i natury zarazem koniecznie postawmy na fototapety 3d kamienie. Kiedy dodatkowo zdecydujemy się na zakup modeli utrzymanego w jasnej gamie kolorów (biel będzie tutaj strzałem w dziesiątkę). Dlaczego? Wówczas bowiem efekt optycznego powiększenia przestrzeni będzie jeszcze bardziej wyraźny. Iluzja optyczna wykorzystywana jest dziś bardzo powszechnie, warto się na nią zdecydować i samemu przekonać się o tym, jak niezwykłe wrażenia estetyczne się z nią wiążą!

Zapraszamy do bogatej oferty: fototapety na ścianę