Wizerunki mostów w roli naściennej ozdoby. Fototapety mosty – styl, urok, powiew wielkiego świata!

Opublikowany przez

Mosty od zawsze fascynowały ludzkość. Mają one bowiem niezwykle bogatą i barwną symbolikę, mawiamy, by nie palić za sobą mostów, że coś stanowi most między dwoma światami. Nic zatem dziwnego, że to właśnie one coraz częściej zdobią ściany naszych domów i mieszkań, wszak w pełni na to zasługują. Jakie egzemplarze warto wybrać, aby wprowadzić do wnętrza design na poziomie światowym? Sprawdźmy to!

Fototapety mosty w nowoczesnym wydaniu

Sprawdzą się one wszędzie tam, gdzie rządzi prostota i minimalizm, stosuje się niewielką ilość barw i zdobień. W takiej właśnie sytuacji to właśnie fototapeta z wizerunkiem mostu okaże się być głównym dekoracyjnym elementem pomieszczenia, takim, który wysuwa się na pierwszy plan po przekroczeniu jego progu. Należy zatem wybrać wzór z efektem „wow”, coś, co będzie przyciągało uwagę i decydowało o oryginalności oraz niesztampowości danej przestrzeni. W takim wypadku idealnym rozwiązaniem okaże się egzemplarz https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-san-francisco-most-golden-gate-w-czerni-i-bieli. Zauważmy, że jest w nim spora dawka tajemniczości, magii, niezwykłego uroku. W urządzonym z dużą dawką prostoty wnętrzu będzie prezentować się wprost rewelacyjnie. W tak ozdobionych pomieszczeniach dobrze się wypoczywa, pracuje, prowadzi konwersacje – są bowiem stylowe i stonowane.

Czas na powiew dawnych czasów – fototapety mosty w wersji retro!

Polacy coraz częściej jednak doceniają także urok tego, co dawne, niewspółczesne. Dlatego właśnie w aranżacji wnętrz niejednokrotnie pojawiają się elementy retro czy vintage. Ten trend jest ostatnimi czasy bardzo wyraźny (czyżby znudziło nam się to, co nowe?). Projektanci fototapet oczywiście wyszli naprzeciw oczekiwaniom odbiorców, przygotowując dla nich spory wybór ozdób na ścianę z wizerunkami starych mostów. Przyznać trzeba, że mają one w sobie niezwykłą, nieuchwytną magię i element tajemnicy – czyli to, co ludzie wręcz uwielbiają.

Kiedy zatem chcemy, by w naszej sypialni, salonie, jadalni czy też gabinecie królował styl vintage, wybierzmy fototapety mosty w stylu egzemplarza Most Aleksandra III, Paryż https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-most-aleksandra-iii-paryz. Stonowana kolorystyka, zachwycający widok oraz bardzo ciekawe ujęcie – wszystko to sprawia, iż ten właśnie egzemplarz cieszy się dziś ponadprzeciętnym wręcz powodzeniem.

Co warto wiedzieć, gdy wybieramy fototapety mosty?

Przede wszystkim pamiętajmy o tym, by były one idealnie dobrane do stylu, jaki w danym pomieszczeniu panuje. Zastanówmy się także nad tym, którą ścianę owa ozdoba ma pokryć – wszak nie zawsze najprostsze i najbardziej banalne rozwiązania okazują się być tymi najlepszymi. Następnie pora na odpowiedź na pytanie, czy w naszym przypadku lepszym rozwiązaniem będzie coś o współczesnym charakterze czy też może wersja retro. Potem pozostaje nam już tylko wybrać interesujący nas wzór, dokonać wpłaty, a następnie czekać na kuriera.

Wiele więcej propozycji przedstawiamy tutaj: https://www.fototap.pl/pl/searchquery/most/1/phot/5?url=most

Na szczęście fototapety mosty to zawsze egzemplarze stworzone z dbałością o detale, ich barwy nie tracą swej intensywności nawet po wielu latach, wyglądając zawsze dokładnie tak, jak w dniu zakupu!