Zaproś do domu nowoczesność – obrazy na ścianę to hit!

Opublikowany przez

Wydawać by się mogło, że obrazy na ścianę to raczej dekoracyjny banał i klasyk, że nie powinniśmy spodziewać się po nich niczego nowego, niczego nazbyt nowoczesnego, stylowego, niebanalnego. Nie jest to jednak prawda, bowiem twórcy współczesnych obrazów niezwykle dbają o to, by swoim klientom zaproponować modele naprawdę wyjątkowe, takie, które bez najmniejszego problemu mogłyby pojawić się w prestiżowych galeriach sztuki. Dzisiejsze nowoczesne obrazy na ścianę to przede wszystkim ogromny wybór modeli. Dlatego właśnie mamy pewność że każdemu kupując emu uda się wybrać dla siebie wyjątkowy egzemplarz!

Jakie obrazy na ścianę warto wybrać?

Kiedy podejmujemy ostateczną decyzję w tej sprawie, powinniśmy rzecz jasna pamiętać o kilku kwestiach. Przede wszystkim wybrany przez nas model musi być w stu procentach dopasowany do kolorystyki oraz stylistyki, jakie już w owych czterech ścianach panują. W przeciwnym razie bowiem mielibyśmy do czynienia raczej z chaosem aranżacyjnym niż z ciekawie urządzoną przestrzenią. Na przykład jeśli jesteśmy fanami prostoty i minimalizmu i taki właśnie styl preferujemy w naszych wnętrzach, powinniśmy koniecznie zdecydować się na niezwykle intrygujący model z Boginią słońca w roli głównej: https://www.fototap.pl/obrazy/obraz-bogini-slonca. Będzie to bowiem znakomite uzupełnienie prostoty i minimalizmu, mebli typu basic i klasycznych dodatków.

Do jadalni, sypialni, pokoju dziennego!

Okazuje się, że obrazy nowoczesne należą do niezwykle uniwersalnych ozdób naściennych, ponieważ bez problemu sprawdzą się na każdej przestrzeni ściany. Bardzo często umiejscawiamy je na ścianach w pokoju dziennym, bowiem jest to wnętrze o charakterze reprezentacyjnym, tutaj właśnie zapraszamy wszystkich tych, którzy nas odwiedzają. Warto byłoby zatem w odpowiedni sposób zadbać o to, by była to przestrzeń o naprawdę wyjątkowym charakterze. Każdy, kto chciałby, by jego pokój dzienny nieco zaskakiwał, by nie należał do wnętrz nudnych czy sztampowych, z całą pewnością wybrać powinien stylowy niezmiernie model Hot lips: https://www.fototap.pl/obrazy/obraz-hot-lips. Na pewno stanie się on głównym elementem dekoracyjnym w całym pomieszczeniu – o to właśnie chodzi! Jeśli natomiast chodzi o przestrzenie sypialniane, bardzo dużą popularnością cieszą się różnego typu widoki. Wszak jeśli spojrzymy na tropikalną wyspę, skandynawskie fiordy czy też zielony las równikowy (https://www.fototap.pl/obrazy/obraz-dazenie-do-szczescia) zaraz po wstaniu z łóżka, zagwarantujemy sobie znakomity humor na cały dzień. A co z przedpokojem? Tutaj także obrazy na ścianę nowoczesne będą się świetnie komponowały. Najczęściej w tego typu przestrzeniach wieszamy obrazy z hasłami motywacyjnymi. I to jest świetne rozwiązanie! Bardzo dobrym pomysłem na stylowe udekorowanie kuchni jest powieszenie na którejś ze ścina stylowego obrazu. Oczywiście w przeważającej większości przypadków wybierane są tutaj egzemplarze związane z kulinariami (wszak to właśnie w kuchni gotujemy), jednak nie tylko taka opcja wchodzi w grę. Okazuje się, że Polacy coraz chętniej nawet swoje przestrzenie łazienkowe ozdabiają obrazami – a fakt ten bardzo cieszy wszystkich specjalistów z branży aranżacji wnętrz.

Jeden obraz czy może cała galeria?

Jeśli chodzi o obrazy nowoczesne na ścianę, jak najbardziej zastosować możemy dwa wyjścia. Wedle pierwszego duży, obszerny obraz staje się głównym elementem dekoracyjnym na ścianie – wtedy jak najbardziej decydujemy się na egzemplarz jak największych rozmiarów, jeśli mamy do czynienia ze sporą przestrzenią. Jednak nie jest to z całą pewnością jedyny patent, można bowiem jak najbardziej na którejś ze ścian stworzyć całą galerię intrygujących, niedużych obrazów (łączących się pod względem kolorystyki albo też stylu). Nie mamy najmniejszych nawet wątpliwości, że z nowoczesnymi obrazami na ścianach każde wnętrze prezentuje się wyjątkowo!

Zapraszamy do bogatej oferty w naszym sklepie z kategorii: obrazy na ścianę!