Fototapety do pokoju dziewczynki – małej księżniczki

Opublikowany przez

Fototapety do pokoju dziewczynki

Czy w pokoju dziewczynki warto zamontować fototapetę? Jak najbardziej! Dziś bowiem mamy do dyspozycji całe mnóstwo wzorów i kolorów, wśród których każda mała gwiazda znajdzie coś idealnego dla siebie! Bardzo ważne jest to, iż dzisiejsze egzemplarze stworzone są z dbałością o każdy detal, dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii. Nie mam zatem najmniejszych nawet obaw o kwestię bezpieczeństwa – są nietoksyczne i z powodzeniem mogą pojawić się na ścianach w pokojach małych księżniczek. Jaki wzór najlepiej wybrać? Postaramy się odpowiedzieć dziś na to pytanie, wskazując różne drogi.

Nie da się ukryć, iż w przeważającej większości przypadków rządzi róż. Cóż, dziewczynki w wieku przedszkolnym zwykle szczerze tę barwę uwielbiają, wszak dedykowana jest królewnom i księżniczkom z ich ukochanych bajek oraz baśni. Same bardzo dobrze czują się w tego typ wnętrzach, gdzie pojawia się wiele „księżniczkowych” elementów. Gdy rodzice preferują zupełnie inna kolorystykę czy wzornictwo, pragniemy ich uspokoić – ta moda po kilku latach znika i na jej miejsce pojawia się coś zupełnie innego.

Zatem na wielu fototapetach w dziewczęcych pokojach widnieją królewny i księżniczki – między innymi Kopciuszek, bohaterka bajki Frozen, Mała Syrenka, Calineczka czy też Arielka. Nie brakuje jednak także innych postaci – niemałym powodzeniem cieszy się też Hello Kitty czy jednorożce. Różowe flamingi na fototapecie? Czemu nie? To także bardzo ciekawe rozwiązanie do pokoju kilkulatki.

Fototapety dla dzieci

Lecz czy tak naprawdę do wyboru mamy tylko róż? Otóż nie! istnieje także szereg innych barw pojawiających się ma fototapetach w dziewczęcych czterech ścianach. Nierzadko jest to na przykład połączenie żółci i zieleni, bieli z szarością i pudrowym różem, błękitu i koloru miętowego. Świetnie sprawdzają się fototapety w pastelowych barwach- dzięki nim bowiem pokój staje się enklawą relaksu i odpoczynku.

Małe wielbicielki koni na pewno będą szczerze zachwycone, gdy te szczególnie piękne i pełne uroku zwierzęta pojawią się w ich pokojach pod postacią fototapety! Miłośniczkom psów czy kotów zaś warto zafundować egzemplarz ze słodkimi czworonogami.

Nieco większe dziewczynki na pewno zachwycą się komiksową fototapetą, te mniejsze zaś będą w stu procentach zachwycone, kiedy pojawiają się na niej przeurocze misie bądź kwiaty. Jednak warto niekiedy trochę poeksperymentować i wprowadzić także inne, mniej typowe printy. Być może abstrakcyjne nieco zestawienie pastelowych figur geometrycznych będzie przedstawiało się ciekawie, stylowo i niebanalnie? Zdecydowanie warto to sprawdzić! Zapoznaj się z naszymi propozycjami:

https://www.fototap.pl/fototapety/dla-dzieci