Najmodniejsze kolorowe tapety ścienne!

Opublikowany przez

Tapety ścienne ostatnimi czasy powróciły do łask w naszym kraju. I bardzo dobrze, można bowiem dzięki nim wyczarować bardzo interesującą przestrzeń i to niewielki kosztem. Nikogo nie powinno zatem dziwić to, że modeli do wyboru jest obecnie coraz więcej, a projektanci dwoją się wręcz i stroją, by zaproponować nam coś interesującego. Wiedzą oni, że Polacy lubią „zagrać” kolorem w swoich wnętrzach, bo dzięki temu zyskują one mnóstwo nowej, niezwykle pozytywnej energii i aż chce się w nich przebywać. Idealnym ku temu rozwiązaniem jest zakup wielobarwnej ozdoby, takiej, która będzie w stanie spełnić nasze indywidualne wyobrażenia o pięknie. Na jakie konkretnie kolorowe tapety ścienne warto postawić?

Moc koloru na Twoich ścianach

Jeżeli pragniemy zaprosić dawkę koloru do swojej przestrzeni i jednocześnie jesteśmy oddanymi fanami printów florystycznych, model https://www.fototap.pl/tapety/fototapeta-rozowa-laka-kolo okaże się być strzałem w dziesiątkę. Gwarantujemy, iż jeśli połączony zostanie z kilkoma uzupełniającymi dekoracjami na danej przestrzeni, całość będzie wglądała naprawdę zjawiskowo. Jeżeli chodzi o kolorowe tapety ścienne, nie sposób zapomnieć o nowoczesnych modelach utrzymanych w przeróżnych kolorach tęczy https://www.fototap.pl/fototapeta-xxl-teczowa-mozaika. Taka nietypowa ozdoba na pewno sprawi, że zwyczajne dotąd pomieszczenie będzie mogło prezentować się w intrygujący sposób. Ci, którzy preferują jednokolorowe tapety na ścianę, także mogą być szczerze usatysfakcjonowani. Wiodący projektanci tych naściennych dekoracji przygotowali dla nich bowiem bardzo wiele ciekawych propozycji. Tapety w wydaniu trójwymiarowym o gwarancja optycznego powiększenia przestrzeni: https://www.fototap.pl/tapety/fototapeta-bubble-dance. Z pewnością warto zastosować ją w tych wnętrzach, których metraż, mówiąc delikatnie, nie powala. Miłośnicy błękitów we wszystkich wydaniach będą natomiast zachwyceni, kiedy ich oczom ukażą się intrygujące modele w stylu: https://www.fototap.pl/tapety/fototapeta-lapis-lazuli. Można wpatrywać się w nie całymi godzinami i nigdy się nie znudzą! Jednokolorowe tapety na ścianę to także najmodniejsza ostatnimi czasy szarość w różnych odcieniach https://www.fototap.pl/tapety/fototapeta-szary-golab. Jest ona dość stonowana, mimo to jednak sprawia, że pomieszczenie nabiera charakteru. Tego typu egzemplarze wybiera się dzisiaj nie tylko do przestrzeni domów i mieszkań, ale także do wnętrz o charakterze biurowym, siedzib firm oraz instytucji.

Jak to jest z tymi kolorami?

Kiedy poszukujemy idealnych dla nas naściennych dekoracji i zastanawiamy się pilnie nad kwestią ich kolorystyki, powinniśmy wiedzieć o tym, iż możemy pójść tutaj dwiema drogami. Pierwsza nich (zdecydowanie częściej uczęszczana przez klientów) to ta, zgodnie z którą dobieramy naszą dekorację do stylu i kolorystyki, jakie już w danym wnętrzu panują. Można jednak postąpić zgoła inaczej, decydując się na egzemplarz w kontrastowym kolorze. Jednak trzeba wówczas mieć się na baczności, aby zamiast znakomitego efektu nie mieć w zamian aranżacyjnego chaosu czy nawet kiczu.

Najmodniejsze kolorowe tapety ścienne w aranżacji wnętrz

Kolorowe tapety ścienne to dziś ogromny wybór ciekawych egzemplarzy, gdy zatem ktoś zastanawia się nad tym, jaka opcja jest najbardziej popularna, powinien koniecznie poznać najnowsze trendy w świecie aranżacji wnętrz. Niezwykle popularne stały się ostatnio szarości. Nie dziwi nas to kompletnie, bowiem jest to barwa ze wszech miar delikatna i szlachetna, świetnie spisująca się w przestrzeniach industrialnych, loftowych czy też minimalistycznych. Biel to także bardzo ciekawy wybór. Słynie ona chociażby z tego, że potrafi optycznie powiększyć tę przestrzeń, w której przyjdzie jej się znaleźć. W połączeniu z czernią także spisze się znakomicie, sprawi bowiem, iż powierzchnia ściany będzie się prezentowała ze wszech miar elegancko i stylowo. Ci, który pragną wprowadzić do swoich przestrzeni maksymalna dawkę energii, koniecznie powinni pomyśleć o czerwieni .kolorowe tapety ścienne z tą właśnie barwą na pewno będą zwracały na siebie uwagę w szczególny sposób.

Ile to kosztuje?

Wszyscy ci, którzy pragną przeprowadzić kolorową rewolucję w swoich czterech ścianach, powinni być usatysfakcjonowani. Okazuje się bowiem, iż tapety jednokolorowe na ścianę oraz wersje wielokolorowe wcale nie kosztują wiele, już za kwotę rzędu stu kilkudziesięciu złotych można stać się ich szczęśliwym posiadaczem. Ten stan rzeczy na pewno bardzo cieszy wszystkich tych, którzy planują zmiany w przestrzeniach, a nie chcą w nich przeprowadzać generalnego remontu. Niech będzie kolorowo, energetycznie, pięknie! Zapraszamy do większej oferty: fototapety posegregowane tematycznie!