Postaw na kolor! Wielobarwne fototapety to dziś hit!

Opublikowany przez

To zdecydowanie nie będzie tekst dla miłośników minimalizmu i połączenia bieli i czerni. Zapraszamy bowiem na podróż do świata wielu fascynujących barw, które są z sobą zestawione w bardzo ciekawy sposób. Okazuje się bowiem, że w sezonie wiosna – lato Polacy pragną do wnętrz swoich domów czy mieszkań wprowadzić jak najwięcej kolorów, a tym samym dodać im nowej, pozytywnej energii.

Wielobarwne fototapety nasze propozycje

Widać wyraźnie, iż świat dosłownie oszalał na punkcie stosowania intensywnych barw w dziedzinie aranżacji wnętrz. Ultrakolorowe ozdoby boho, tęczowe dodatki, trójwymiarowe zdobienia – wszystko po to, by dodać pomieszczeniom wyjątkowego charakteru. Wydawać by się mogło, iż tego typu naścienne ozdoby wybierane są raczej do pokojów dziecięcych – nic bardziej mylnego! Pojawiają się też bowiem w pokojach dziennych, sypialniach, gabinetach, pracowniach, przedpokojach czy jadalniach czy biurach – wszędzie tam, gdzie domownicy lub pracownicy pragną widzieć mnóstwo poprawiających humor barw. Wszak specjaliści już dawno dowiedli tego, iż otaczanie się wieloma kolorami ma bardzo dobry wpływ zarówno na nasze zdrowie fizyczne, jak i psychiczne. Co zatem przygotowali dla nas projektanci fototapet? Czas się o tym przekonać!

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się dziś modele stworzone w innowacyjnej technologii 3d. Nie dziwi nas to, wszak śmiało można powiedzieć, iż to fototapety do zadań specjalnych, grające ze zmysłem wzroku obserwatorów w swego rodzaju grę. Można dzięki temu sprawić, by nawet bardzo małe pomieszczenie optycznie wyglądało na przestronne, niskie – na wysokie, ogromne zaś – na bardzo przytulne. Fani geometrycznych rozwiązań na pewno zadowoleni będą wówczas, gdy zdecydują się na zakup kultowego już egzemplarza Kolorowe sześciany https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-kolorowe-szesciany-II. Wielość barw zachwyca, ten model będzie fantastycznie komponował się obok białych, pozbawionych raczej dużych ozdób ścian.

Miłośnicy stylu graffiti na pewno nie będą zawiedzeni, wszak i dla nich przygotowano coś specjalnego. Model Kolorowe graffiti https://www.fototap.pl/fototapety/fototapeta-kolorowe-graffiti to bowiem nie lada gratka dla przedstawicieli młodzieży pragnących, by ich pokoje były wielobarwne i jednocześnie by prezentowały Sztukę przez duże „S”. Dynamiczne linie i interesująca kompozycja barw czynią ten egzemplarz bardzo popularnym.

Nie zapominamy rzecz jasna także o dzieciach, to bowiem wbrew pozorom niezwykle wymagająca klientela. Ci rodzice, którzy postanowili zrezygnować w pokojach swych pociech z bardzo standardowych i klasycznych rozwiązań, z całą pewnością zdecydują się na pełne uroku Kolorowe bąbelki https://www.fototap.pl/tapety/tapeta-kolorowe-babelki. W tak wspaniale ozdobionym pokoju każde dziecko będzie bawiło się przednio!

Ciekawy niezwykle styl boho także ma tu swoje odzwierciedlenie, a ultramodne ostatnimi czasy pióra także są wdzięcznym tematem wielobarwnych naściennych ozdób. Kolorowe piórka https://www.fototap.pl/tapety/tapeta-kolorowe-piorka dodadzą pomieszczeniu wspaniałej lekkości i miłego, energetycznego klimatu.

A gdyby tak połączyć wielość barw z…kwiatami, które przecież jak najbardziej kojarzą nam się z feerią barw? W gabinecie fryzjerskim czy kosmetycznym, kobiecej sypialni lub urządzonej w stylu glamour jadalni strzałem w dziesiątkę będą Kolorowe tulipany https://www.fototap.pl/fototapety/fototapeta-kolorowe-tulipany. Nie da się ukryć, iż wzór ten do złudzenia przypomina dzieła, które mamy okazję oglądać w muzeach całego świata, warto więc obcować ze sztuką w zaciszu własnych czterech ścian.

Kolory świetnie komponują się również z panoramami najpopularniejszych na naszym globie miast, dając niezwykłe efekty wizualne. Kolorowe refleksy w Nowym Jorku https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-kolorowe-refleksy-w-nowym-jorku sprawią, iż nawet niezbyt ciekawe i urządzone z dużą dawką prostoty i minimalizmu pomieszczenie nabrać może niezwykłego charakteru. Niejako przy okazji zostanie także optycznie powiększone, jest to zasługą przedstawienia nowojorskich wieżowców z lotu ptaka, ten trend jest dziś bardzo popularny.

Latem ubieramy się w kolorowe stroje, nasze posiłki także stają się wielobarwne dzięki ogromnej ilości warzyw oraz owoców. Warto zatem sprawić, by i wnętrza, w których przebywamy, rozpromieniły się kolorami. To dobry powód do tego, by się uśmiechnąć!