Obrazy z samochodami retro hitem sezonu!

Opublikowany przez

W jednym egzemplarzu połączyć można w bardzo interesujący sposób zamiłowanie do stylu retro oraz miłość do starych samochodów. To zestawienie jest obecnie szalenie modne – w trwającym aktualnie sezonie obrazy ze starymi pojazdami święcą triumfy. Do jakich wnętrz warto je zastosować, by uzyskać ciekawe efekty wizualne? Sprawdźmy to!

Męska sypialnia a obrazy z samochodami retro

Zapewne nikt nie będzie specjalnie zdziwiony faktem, iż to właśnie w męskich sypialniach tego typu motywy pojawiają się bardzo często. Zamieszkiwane przez singli kawalerki aż proszą się o to, by pojawiły się w nich elementy związane ze światem samochodów, a wszyscy ci, którym niekoniecznie jest po drodze z nowoczesnością, właśnie wzory vintage czy retro wybierają. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się egzemplarz, na którym tło utrzymane jest w tonacji black&white, natomiast centralnym elementem dzieła jest kolorowy, rzucający się jako pierwszy w oczy samochód. Tego typu rozwiązanie zastosowano między innymi w tym przypadku, https://www.fototap.pl/obrazy/obraz-samochod-w-stylu-retro-na-pustyni-kolorado-5-czesci. Zaprezentowane auto co prawda do nowych czy będących w dobrym stanie technicznym nie należy (zapewne stało przez wiele lat na piaskach pustyni), jednak sama kompozycja prezentuje się nader interesując, niebanalnie, oryginalnie. Wielbicieli samochodów z duszą jest wielu, dlatego też projektanci przygotowali dla nich wiele egzemplarzy obrazów, różniących się klimatem oraz kolorystyką. Czerń i biel pojawia się relatywnie często, bowiem takie zestawienie kolorystyczne w przypadku starych aut sprawdza się świetnie. Przykładem mogą być stare wyścigówki, ukazane w niezwykle intrygujący sposób: https://www.fototap.pl/obrazy/obraz-stare-samochody-wyscigowe.

Obrazy z samochodami retro i francuski szyk

W przypadku wielu modeli obrazów projektanci postanowili połączyć klimaty samochodowe z szykiem Francji. Rezultat tych prac jest niezwykle interesujący. Powstały bowiem obrazy stworzone z ponadprzeciętną dbałością o detale, bardzo ciekawie prezentujące się na powierzchni ściany. Historia francuskich samochodów w niebanalny sposób przedstawiona została w tym przypadku https://www.fototap.pl/obrazy/obraz-francuskie-samochody, wersja fototapety z kultową wieżą Eiffla także cieszy się sporym zainteresowaniem https://www.fototap.pl/fototapety/fototapeta-wieza-eiffla-i-czerwony-samochod.

Jakie obrazy z samochodami retro wybierają Polacy?

Coraz częściej ciekawe ujęcia z samochodami retro pojawiają się na obrazach w pokojach dziennych Polaków. Trudno wszak się temu dziwić, idealnie bowiem wkomponować się potrafią zarówno w przypadku wnętrz urządzonych w klimacie vintage, jak i klasycznym, kolonialnym czy też industrialnym (bardzo ostatnimi czasy modnym). Obraz przedstawiający auta z duszą to znakomite rozwiązanie w przypadku pomieszczenia, któremu chcemy dodać przytulności https://www.fototap.pl/obrazy/obraz-samochody-z-dusza. Okazuje się, że nie tylko zapalenie fani motoryzacji decydują się na zakup obrazów z autami retro. Motyw te spotykany jest coraz częściej – trzeba przyznać, że prezentuje się nader interesująco.