Poczuj nowojorskie klimaty, czyli fototapety Nowy Jork, miasto które nigdy nie śpi

Opublikowany przez

Niektórzy mieli okazję wybrać się do tego niezwykłego miasta, inni cały czas o tym marzą. Nic dziwnego, wszak Nowy Jork kusi tysiącami możliwości, zachwyca nieprzeciętną architekturą, przyciąga niezwykle interesującymi mieszkańcami. To miasto wyjątkowe pod każdym względem –jednak ci, którzy nie mogą się w danej chwili do niego wybrać (albo w ogóle nie widzą, czy kiedyś będzie im to dane), mogą sobie stworzyć nowojorski klimat w zaciszu własnych czterech ścian. Wielu Polaków korzysta niezwykle chętnie z tego rozwiązania – a ich mieszkania, domy lub biura bardzo wiele dzięki temu zyskują.

Fototapety z wizerunkiem miasta nasze propozycje!

Oczywiście nie jest tak, że do wyboru są wyłącznie fototapety z wizerunkami Nowego Jorku w konkretnej kolorystyce czy stylu. Ich projektanci bowiem doskonale wiedzą o tym, każdy z klientów pragnie dobrać je wprost idealnie do stylu, jakie panuje w jego domu, mieszkaniu czy też biurze. Dlatego też wybór jest naprawdę imponujący i szalenie zróżnicowany, lecz wszystkie modele łączy jedno – design na najwyższym, światowym wręcz poziomie.

To prawda, że mawia się, iż Nowy Jork nigdy nie śpi, ale jego nocne wizerunki cieszą się bardzo dużą popularnością. Najchętniej tego typu fototapety pojawiają się w obszernych pokojach dziennych, niekiedy także w pracowniach czy gabinetach osób, które wprost przepadają za tym ogromnym, pełnym ludzi przybyłych z całego świata miastem. Nocny Nowy Jork https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-nocny-nowy-jork to wprost idealna propozycja dla każdego, kto pragnie urządzone minimalistycznie i z dużą dawką prostoty wnętrze zmienić w prawdziwą świątynię piękna. Warto zwrócić w tym miejscu uwagę na interesujący dobór barw, które wręcz idealnie się z sobą komponują, tworząc fantastyczną całość. Śpiący Nowy Jork https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-spiacy-nowy-jork to również rewelacyjna wprost propozycja dla tych, którzy kochają to tętniące życiem miasto, a jednocześnie są wielkimi fanami motywów onirycznych. Nutka magii, tajemnicy, nie oczywistości – wszystko to skrywa w sobie owa niebanalna fototapeta. Ciemniejsze boki tej naściennej ozdoby w połączeniu z rozjaśnionym przez światła i neony środkiem to idealny sposób na optyczne powiększenie powierzchni – warto o tym pamiętać, wybierając fototapetę do niezbyt obszernego wnętrza.

Nowojorskie wieżowce fantastycznie prezentują się także o wówczas, gdy słońce chyli się ku zachodowi, zaś niebo przedstawia się magicznie dzięki szeregowi pięknych, występujących na nim barw. Ci, którym nie do końca przypadła do gustu wizja nocnego miasta, na pewno wybiorą jego wersje popołudniowe – wieczorną. Majestatyczne wieżowce wspaniale się prezentują na tle delikatnego różu i pomarańczowej barwy… https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-nowy-jork-wiezowce-i-zachod-slonca.

A może komiksowo – rysunkowe wydanie tego niezwykłego miasta? Ono idealnie pasowało będzie do wnętrz nowoczesnych, takich, w których przebywa młodzież, urządzonych ze specyficznym bardzo poczuciem luzu. Widać tu wyraźnie także inspirowanie się sztuką pop-art. Słynne nowojorskie żółte taksówki z całą pewnością zasługują na uwagę! https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-zolte-taksowki-nowy-jork. Muzyka miasta to zaś duża dawka jazzu, połączona w umiejętny sposób z innymi gatunkami muzycznymi. Dla muzyków także znalazło się miejsce – fototapeta owa cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko wśród melomanów! https://www.fototap.pl/fototapety/fototapeta-nowy-jork-muzyka-jazz Komiksowo – animowane ujęcie Nowego Jorku żądni efektownych ozdób naściennych klienci znaleźć mogą w kultowym już egzemplarzu Nowy Jork – miasto tętniące życiem https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-nowy-jork-miasto-tetniace-zyciem.

Fani czerni i bieli z pewnością wybiorą wspaniałe, majestatyczne wręcz nowojorskie wieżowce widziane z lotu ptaka, które dadzą w pomieszczeniu wspaniały efekt przestrzenności https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-nowy-jork-wiezowce-widok-z-lotu-ptaka.

Ci zaś, którzy dodatkowo interesują się sztuką filmową, na pewno zdecydują się na egzemplarz w formie kolażu na filmowej taśmie: https://www.fototap.pl/tapety/tapeta-nowy-jork-kolaz-sepia.

George Segal powiedział kiedyś o Nowym Jorku : Tutaj nie ma miejsca dla amatorów, nawet w przechodzeniu przez ulicę. W pełni zgadzamy się z tym stwierdzeniem, zachwycając się fototapetami z tym pięknym miastem w roli głównej!

Jeszcze więcej naszych propozycji fototapet z tematyką Nowy Jork znajdziesz tutaj, zapraszamy: https://www.fototap.pl/pl/searchquery/nowy+jork+muzyka+jazz/1/phot/5?url=nowy,jork,muzyka,jazz