Podwieszane miski WC

Opublikowany przez

Miski klozetowe są jednym z podstawowych elementów wyposażenia każdej toalety. Obecnie duży popyt na wysokiej klasy i dobrej jakości akcesoria tego rodzaju wywiera istotny wpływ na konkurencję rynkową. Producenci wyposażenia łazienkowego prześcigają się w gwarancjach maksymalnego komfortu, a także ujmującej aranżacji. WC wiszące od kilku dobrych lat w obydwu aspektach górują nad tradycyjnymi. Dlaczego?

Miski WC wiszące – opis i specyfika

Wiszące miski WC są innowacyjnym rozwiązaniem, wdrażanym w coraz większej liczbie toalet i łazienek. Nie mają one podstawy, dzięki czemu nie tylko prezentują się o wiele ładniej niż klasyczne odpowiedniki, lecz również znacznie łatwiej w ich przypadku zadbać o czystość i ją utrzymać. Nieocenioną zaletą podwieszanej miski WC jest oszczędność przestrzeni – ten walor szczególnie sprawdza się w tradycyjnych łazienkach o niewielkich rozmiarach. Wraz z atutem nowoczesnego wyglądu idzie w parze funkcjonalność tej innowacji. Niemalże już wszystkie miski WC z podwieszaną podstawą nowszych generacji są wyposażane w deskę wolnoopadającą. Dzięki temu muszla jest nie tylko zabezpieczona przed uszkodzeniami i wolna od zagrożenia potencjalnego skruszenia bądź zniszczenia politury, ale także niwelujemy w ten sposób trzask, zwykle towarzyszący podczas opuszczania tradycyjnej deski.

Miska Wc wisząca – czym się kierować podczas wyboru?

Decydując się na muszlę podwieszaną, konsumenci powinni kierować się kilkoma czynnikami. Tą drogą zagwarantują sobie nie tylko pewność zakupu dobrej jakości i wysokiej klasy wykonania. Przede wszystkim cena jest adekwatna do wartości. Możemy być wówczas przekonani co do tego, że nie przepłacimy za produkt, który okaże się niewarty kwoty, jaką zdecydowalibyśmy się zapłacić.

Po pierwsze – miejmy na uwadze typ klozetowego zbiornika na wodę. Warto zastanowić się, czy zależy nam na spłuczce ustępowej czy przyciskowej. Po drugie – odpływ. W ofertach od różnych producentów dostępne są dla nas modele z odpływem pionowym lub poziomym. Odpływ pionowy przeznaczony jest do rur wychodzących z podłogi, tymczasem poziomy do tych wystających ze ściany. Po trzecie – forma miski. Oferenci starają się sprostać wszystkim możliwym oczekiwaniom potencjalnych kupców, dlatego prezentują takie wersje, jak miski owalne, kwadratowe albo prostokątne.

Ostatnim i niezwykle ważnym czynnikiem są osobiste preferencje kupującego i wszystkich stałych użytkowników łazienki. Rozmiar muszli wiszącej powinien być dopasowany do wymiarów pomieszczenia. Nie mniejszą rolę odgrywa kolor – miski, sedesu, jak i deski.

Miski podwieszane od najlepszych producentów

Wybór armatury i wystroju łazienki nie jest łatwy. Tym bardziej, gdy gra rozchodzi się o fundamenty tego typu pomieszczeń, jak wanna, muszla klozetowa lub umywalka. Producenci misek WC istotnie upraszczają swoją ofertę i jej specyfikację. W ten sposób nie chcą zniechęcać potencjalnego kupca przesytem możliwości, a wręcz przeciwnie – zainteresować i przekonać do dobrowolnego researchu i poszukiwania produktu najbardziej adekwatnego do swoich potrzeb. W asortymencie pioniera wyposażenia łazienkowego, jakim jest Greiss, konsument znajdzie tradycyjne i podwieszane miski WC w nowoczesnych odsłonach z zachowaniem ujmującej estetyki, dostępne w wielu wariantach pod kątem rozmiarów oraz kształtów. Szeroki wachlarz oferty pozwala na dopasowanie misek do różnego rodzaju aranżacji łazienki – od skromnej, stonowanej oraz oszczędnej w ubarwieniu po bogatą w kolory, wyrazistą. Klienci z różnorodnymi oczekiwaniami będą z pewnością zadowoleni!

Brak tagów 0