Wiosna jest czasem na zmiany!

Opublikowany przez

Kiedy słońce coraz mocniej oświeca cały świat, wydaje nam się, że budzimy się z zimowego snu niczym niedźwiedzie lub też inne zwierzęta. Po miesiącach lekkiego marazmu, braku witaminy D oraz zaszywania się pod kocem ze słodyczami i książką nagle mamy ochotę biegać, spacerować, jeździć na rowerze, po czasie spędzonym w domu chcemy wyjść z domu, nierzadko odmieniając swój wizerunek. Nabieramy również ochoty na to, by nasze cztery ściany zmieniły się na lepsze – bardzo chętnie wcielając w życie plan naprawczy wnętrz naszych domów i mieszkań. Lecz skąd czerpać inspiracje?

W sieci znajdziesz mnóstwo pomysłów!

Na szczęście w dzisiejszych czasach wcale nie trzeba daleko szukać, wystarczy bowiem tylko włączyć naszego laptopa (albo też tablet czy smartfona), by przekonać się o tym, jak prezentują się aktualnie inspiracje wnętrz. Okazuje się, że zdecydowanie jest tu w czym wybierać, różnorodność opcji do wyboru niejedną osobę przyprawiłaby wręcz o zawrót głowy. Projektanci wnętrz oraz wszystkie osoby zajmujące się na co dzień aranżacją przestrzeni doskonale zdają bowiem sobie sprawę z faktu, iż jedni uwielbiają styl rustykalny, inni preferują klimaty boho, glamour, prowansalskie, rustykalne, bardzo awangardowe, minimalistyczne, loftowe czy też kolonialne albo angielskie – dlatego też przygotowano bardzo stylowe naścienne ozdoby dopasowane do każdego z tych klientów. Okazuje się bowiem, że to właśnie dekorowanie przestrzeni wpływa najbardziej na to, jak są one odbierane – znacznie bardziej niż meble, jakie zostały zastosowane. Ro bardzo cieszy, okazuje się bowiem, że niewielkim kosztem można zmienić wygląd przestrzeni o sto osiemdziesiąt stopni, sprawiając jednocześnie, że stanie się ona odtąd oazą piękna i designu.

Pomysły na wiosenne dekoracje

Najczęściej wraz z nadejściem wiosennej aury pragniemy wpuścić do naszych czterech ścian dużo jasnych, radosnych, optymistycznych niezwykle barw. Dlatego też decydujemy się chociażby na urocze obrazy w pastelowych barwach. Możemy oczywiście na jednej ścianie powiesić tylko jeden egzemplarz, to rozwiązanie należy do bardzo standardowych. Jednak kiedy chcemy, by nasza przestrzeń była znacznie bardziej modna, wybierzmy stworzenie galerii składającej się z szeregu małych egzemplarzy. Wiosną warto też postawić na fototapety, okazuje się bowiem, że ostatnimi czasy wiodą one prym, gdy chodzi o ozdabianie przestrzeni Polaków. Kochamy je przede wszystkim za to, że to prosty i tani sposób na odmianę pomieszczeń. Fototapeta bowiem w przeważającej ilości przypadków staje się głównym elementem dekoracyjnym wnętrza – i o to chodzi!

https://www.fototap.pl/pl/searchquery/wiosn/1/phot/5?url=wiosn