Najmodniejsze kolory ozdób naściennych na wiosnę 2018 roku!

Opublikowany przez

Nie od dziś wiadomo, że w świecie ozdób naściennych sporo się zmienia. Raz modne są takie barwy i motywy, innym zaś razem stawia się na coś kompletnie innego. Kiedy wybieramy odpowiedni dla siebie model, kierujemy się zatem nie tylko indywidualnymi preferencjami i gustami, ale i modą właśnie. Dlatego też wato śledzić najnowsze trendy, by wiedzieć, na co warto postawić. Sprawdzamy więc, jakie kolory ozdób naściennych są dziś na czasie!

Minimalistyczne szarości

Od pary już sezonów kolor szary cieszy się w naszym kraju ogromnym powodzeniem ,gdy chodzi o aranżację przestrzeni. Nikogo nie powinno to dziwić, jest bowiem szalenie stonowany i elegancki, genialnie komponuje się w przeróżnych klimatach. Będzie odpowiedni wtedy, kiedy w pomieszczeniu panuje styl industrialny, vintage, minimalistyczny, loftowy, niektóre odcienie szarości pasują jednak także do motywów shabby chic. Trzeba przyznać, że ta barwa ma w sobie swego rodzaju magię, której nie sposób z niczym porównać. I na pewno nie jest nudna ani smutna, prawda? Ta zachwycająca fototapeta https://www.fototap.pl/tapety/tapeta-szary-labirynt-2 na pewno stanie się głównym elementem dekoracyjnym danej przestrzeni, zaś ów stylowy obraz https://www.fototap.pl/obrazy/obraz-prostokaty-kwadraty–szary pozwoli na wprowadzenie do czterech ścian ogromnej dawki nowoczesności.

Cudowne biele

Polacy bardzo chętnie stawiają dziś także na monochromatyczne białe ozdoby. Jest to kolor słynący ze swojej niezwykłej wprost elegancji, dlatego też nikogo nie powinna dziwić jego rosnąca popularność. Dodatkowo sprawa także, że pomieszczenia dzięki temu staja się optycznie powiększone – to kolejny plus płynący z wybrania tego właśnie rozwiązania. Biała fototapeta sprawi, że wnętrze będzie niezwykle ciekawe i zaskakujące pod względem stylu, kiedy natomiast dodatkowo postawimy na model 3d, efekt ten zostanie jeszcze spotęgowany https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-bialy-wir. Białe obrazy natomiast warto wieszać na dość ciemnych ścianach dla uzyskania efektu kontrastu https://www.fototap.pl/obrazy/obraz-bialy-budda.

Pudrowy róż

Kolor ten (jak można się domyślać) zdecydowanie częściej wybierany jest przez kobiety niż przez mężczyzn. Na przykład w damskiej sypialni będzie on znakomicie podkreślał klimat shabby chic bądź też glamour. Trzeba przyznać, że to niezwykle intrygujący sposób na ozdobienie ściany. Warto postawić na przykład na motywy kwiatowe, które w dzisiejszych czasach spotkań możemy w przeróżnych interesujących wydaniach. Przepiękna róża na pewno będzie w stanie rozjaśnić zbyt ponure wnętrze i nadać mu niezwykłego charakteru https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-zyczenia-imieninowe. Kiedy natomiast chcemy zaprosić do wnętrza sporą dawkę nowoczesności, koniecznie postawmy na model https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-rozowy-piksel.

Baby blue

Kolor baby blue niezwykle popularny jest nie tylko na wybiegach, będzie też znakomicie sprawował się na powierzchni ściany. Tego typu ozdoby naścienne genialnie nadają się chociażby do sypialni (gdy wybierzemy motyw nieba, zagwarantujemy sobie piękne sny i dobry humor po przebudzeniu, to niemalże pewne), kiedy jednak pragniemy mieć w czterech ścianach sporą dawkę oryginalności, powinniśmy postawić na „dziergany” model: https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-blekitny-pulower.

Intensywność czerwieni

O dziwi także kolor czerwony zdobywa coraz większa popularność na naszych ścianach. Nie jest on prosty pod względem aranżacyjnym, bowiem trzeba w odpowiedni sposób wkomponować go w całość pomieszczenia, by uzyskać przysłowiowy efekt „wow”. Ale zdecydowane warto! Na przykład model https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-czerwony-kleks to kwintesencja oryginalności w 3d!