Akcenty brytyjskie – obrazy i fototapety Londyn

Opublikowany przez

Obrazy brytyjskie

Nie da się ukryć, że od kilku już sezonów panuje wielka moda na brytyjskie akcenty. Trudno wszak się temu dziwić – po tym, jak wielu Polaków z Wyspami związało swoje życie, zdecydowanie więcej łączy nas z niejednym londyńczykiem, niż mogłoby się wydawać. Poza tym w Anglii wiele jest elementów, które najzwyczajniej podobają się innym mieszkańcom Europy. Przecież tylko tam możemy spotkać cudowne czerwone budki telefoniczne oraz piętrowe autobusy – i znacznie więcej! Jest przecież także zabytkowy Big Ben oraz urocza flaga brytyjska. Nie dziwi nas zatem fakt, iż fototapety, tapety i obrazy coraz częściej właśnie z akcentami londyńskimi są wybierane.

Trzeba przyznać, że mogą one dodać wyjątkowego blasku nawet urządzonym skromnie czy nieco nudno wnętrzom, należy jednak wiedzieć, w jaki sposób je zastosować. Najczęściej akcenty brytyjskie pojawiają się w pokojach dziennych, zwanych inaczej gościnnymi lub wymiennie salonami. Aż prosi się, by na ścianie w tak zwanym „dużym pokoju” powiesić wykonany z wielką dbałością o każdy detal obraz przedstawiający londyńską budkę telefoniczną. Cudownie prezentowała się będzie także panorama Londynu. Niektórzy decydują się na londyńskie fototapety 3d, jest to znakomite rozwiązanie zwłaszcza dla niewielkich wnętrz. To bowiem znakomita okazja ku temu, aby optycznie je powiększyć. Iluzja trójwymiarowości to znany trik, który coraz częściej wykorzystują profesjonalni kreatorzy wnętrz.

Brytyjska flaga na obrazie czy fototapecie to także bardzo dobre rozwiązanie, chociażby ze względu na ciekawą kolorystykę. Wszak połączenie koloru niebieskiego, czerwieni i bieli znakomicie ożywi nawet dość monotonne czy niezbyt ciekawe wnętrze, dodając mu blasku i stylu.

Fototapety z Londynem w roli głównej bardzo dobrze sprawdza się również w pokoju nastolatka – na pewno niejeden uczeń po wycieczce do Anglii zechce mieć tego typu ozdobę w swoich czterech kątach.

Fototapety Londyn

Niektórym to rozwiązanie mogłoby się wydawać dość kontrowersyjne, ale…tego typu fototapety bardzo ciekawie komponują się także w łazienkach – zwłaszcza tych z białymi, klasycznymi kaflami. Wtedy londyński autobus piętrowy potrafi naprawdę doskonale ożywić wnętrze, nadając mu nowego charakteru. Pamiętajmy jednak o tym, by nie umieszczać w jednym pomieszczeniu zbyt wielu londyńskich akcentów, to bowiem mogłoby nieco je przytoczyć i sprawić, iż będzie ono zbyt określone, a tego zapewne byśmy nie chcieli.

Warto wybierać jedynie te fototapety, tapety i obrazy, które pochodzą od sprawdzonych i w pełni profesjonalnych. Wówczas bowiem zyskujemy stuprocentową pewność tego, iż posłużą nam one przez wiele lat, pozostając niezmiennie w stanie idealnym!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obrazów i fototapet z motywem brytyjskim:

https://www.fototap.pl/pl/searchquery/bryt/1/phot/5?url=bryt
https://www.fototap.pl/pl/searchquery/london/1/phot/5?url=london
https://www.fototap.pl/pl/searchquery/londyn/1/phot/5?url=londyn