Black & white, czyli fototapety czarno białe w natarciu!

Opublikowany przez

Mawia się, że czerń i biel jako barwy graniczne i bardzo określone zarezerwowane są dla ludzi szalenie stylowych i eleganckich, przedkładających klasykę nad nowoczesność. Dużo w tym prawdy. Niektórym jednak wydaje się, że wszelkie czarno – białe ozdoby naścienne powodują efekt chłodu, podkreślają minimalizm, decydują o braku przytulności. Nic bardziej mylnego! Ich umiejętne połączenie z meblami, dodatkami i tekstyliami daje bowiem rewelacyjny, niepozbawiony wcale przytulności i rodzinnej, domowej atmosfery efekt!

Fototapety czarno – białe do małych i dużych wnętrz!

Tego typu fototapety niezwykle często łączą w sobie walory typowo estetyczne z praktycznymi. Mogą bowiem sprawić, iż wnętrza niskie jawiły się nam będą jako wysokie, a te niewielkie jako pokaźnych rozmiarów, duże zaś jako szalenie przytulne. Pomogą w tym fototapety 3d czarno – białe, które ostatnimi czasy stały się wielkim hitem. Powodują one niezwykle ciekawy efekt grania z mózgami obserwatorów w swego rodzaju grę. Efekt trójwymiarowości już dawno temu docenili zarówno znawcy designu z zagranicy, jak i z naszego kraju. Czarno – biały korytarz https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-czarno-bialy-korytarz to idealna propozycja do wnętrza urządzonego w nowoczesnym stylu.

Niezwykle interesujące efekty wizualne uzyskać można przy zastosowaniu modelu Czarno – biały tunel 3d ps://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-czarno-bialy-tunel-3d. Jest on nierzadko wybierany do gabinetów właścicieli firm, nowoczesnych salonów kosmetycznych czy fryzjerskich – wszędzie tam, gdzie liczą się niebanalne rozwiązania.

Fototapety czarno – białe także w wersji vintage i retro!

Nie da się nie zauważyć tego trendu, jest on dziś obecny właściwie wszędzie. Moda na vintage, retro, wszystko to, co minione i przedstawiające lekką nutkę melancholii – tego typu klimaty Polacy pokochali szczerą miłością. Jednak jaki wzór wybrać, by był on idealnym dopełnieniem klimatów vintage, lecz jednocześnie aby nie zdominował całego wnętrza, ale był najistotniejszym elementem dekoracyjnym. Nie jest to wbrew pozorom łatwa sztuka, jednak na szczęście i takie modele uda się znaleźć. Jednym z nich jest Łabędź (czarno – biały) https://www.fototap.pl/fototapety/fototapeta-labedz-czarno-bialy, który każdego obserwatora zachwyci swoją majestatycznością i wspaniałym charakterem. Dumny, szlachetny, poruszający się po tafli wody niczym piękna baletnica – dlatego ten egzemplarz cieszy się dziś ponadprzeciętnym zainteresowaniem.

Fototapety czarno – białe z wizerunkami miast to hit!

Nie możemy rzecz jasna pominąć milczeniem fototapet przedstawiających panoramy kultowych, najbardziej znanych i lubianych miast, wszak są one wybierane niezwykle często. Nadają wnętrzom wyjątkowego charakteru, dodając do nich powiew wielkiego świata. Klienci najczęściej wybierają model z tym miastem, do którego często podróżują lub do którego chcieliby się wybrać. Ogromnym zainteresowaniem cieszy się zatem model Paryż: czarno – biała fotografia https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-paryz-czarno-biala-fotografia czy Czarno – biała panorama Nowego Jorku https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-czarno-biala-panorama-nowego-jorku. A Ty, który egzemplarz wybierzesz?

Stylowe, eleganckie, reprezentujące najwyższy wymiar piękna – fototapety czarno – białe (czy też fototapety biało – czarne) to niekwestionowany hit!