Fototapety przestrzenne wielkim hitem 2018 roku!

Opublikowany przez

Co sezon zmienia się moda, gdy chodzi o naścienne ozdoby i dekoracje. Raz na topie jest minimalizm, innym razem klienci wolą wielką feerię barw i mnóstwo różnorodnych printów. Jeśli chodzi o trwający obecnie sezon, trzeba przyznać, że niekwestionowanym hitem są fototapety przestrzenne 3d. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej trójwymiarowej technologii nie tylko bardzo modnie dekorujemy naszą przestrzeń, ale i jednocześnie optycznie ją powiększamy. Ma to szczególną rację bytu w niedużych pomieszczeniach, takich, które są mało obszerne, wąskie, niskie. Wystarczy tylko zdecydować się na taki właśnie rodzaj naściennej dekoracji, by zaprosić do wnętrza iluzję optyczną. To się opłaca!

Do każdego rodzaju wnętrza!

W opinii specjalistów z branży aranżacji wnętrz fototapety przestrzenne 3d stanowią rozwiązanie idealnie sprawdzające się zarówno w pokoju dziennym, jak i w jadalni, kuchni, łazience, sypialni czy też przedpokoju. Polacy coraz chętniej aranżują je w swoich gabinetach, by pracowało im się przyjemnie i bardzo efektywnie. Sporym powodzeniem cieszą się ostatnimi czasy stylowe fototapety 3d schody – trzeba przyznać, że kiedy tylko pojawiają się one w nudnym i sztampowym dotąd wnętrzu, przestrzeń nabiera charakteru i zaczyna prezentować się bardzo modnie i gustownie. Jeśli chodzi o najpopularniejsze modele z owej serii, warto na pewno wspomnieć chociażby o modelu ze schodami, które wydają się nie mieć końca https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-niekonczace-sie-schody. W sypialni czy pokoju dziennym będą się one prezentowały wprost zjawiskowo, a nieduża przestrzeń zmieni się w tę sporych rozmiarów – oczywiście wizualnie. Bardzo ciekawą propozycja są także fototapety 3d schody przedstawiające kręte bardzo stopnie https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-krete-schody. Można na nie patrzeć całymi godzinami, tak bardzo są wyjątkowe! Fototapety abstrakcyjne 3d są najczęściej wybierane przez takie osoby, którym znudziła się już zwyczajna i sztampowa przestrzeń. Poszukują one czegoś nowego, szalenie niebanalnego i ciekawego, czegoś, co zrewolucjonizowałoby ich przestrzeń niewielkim kosztem. Na szczęście projektanci owych naściennych dekoracji bardzo zadbali już o to, by wybór modeli był naprawdę imponujący. Warto z pewnością zwrócić uwagę choćby na niezwykle popularny egzemplarz https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-abstrakcyjna-przestrzen. Dzięki zastosowaniu jasnej barwy efekt iluzji optycznej został dodatkowo wzmocniony – nawet jeśli taka właśnie dekoracja pojawi się we wnętrzu niedużych rozmiarów, będzie ono optycznie jawiło się jako spore. Oczywiście jeśli mówimy o tego typu egzemplarzach, są one dobrym pomysłem aranżacyjnym nie tylko do wnętrzu domu czy mieszkania, bardzo dobrze będą się komponowały także w salonach piękności, fryzjerskich czy kosmetycznych. Na przykład model https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-kwitnaca-abstrakcja sprawi, że nawet zwyczajna dotąd ściana stanie się bardzo oryginalna – to na pewno spodoba się wszystkim klientom, motywy florystyczne to bowiem przysłowiowy strzał w dziesiątkę.

Piękno plus walory praktyczne!

Warto wspomnieć również o tym, że fototapety 3d przestrzenne stanowią niezwykle interesujące połączenie walorów natury estetycznej oraz praktycznej. Trudno dziwić się zatem temu, że ich popularność wzrasta w tempie lawinowym. Mogłoby się wydawać, że trzeba za nie zapłacić naprawdę wysokie kwoty – na szczęście to mit, już za niecałe sto złotych stać się można szczęśliwym posiadaczem fototapety 3d, która będzie w stanie odmienić przestrzeń o sto osiemdziesiąt stopni. Co z montażem? To nic trudnego! Jeśli tylko posiada się podstawowy zestaw do montażu, nieco wolnego czasu oraz dobrych chęci, praca z pewnością pójdzie bardzo szybko i już wkrótce fototapety przestrzenne 3d udekorują przestrzeń w bardzo ciekawy sposób!

Niech będzie nowocześnie!

Polacy coraz częściej decydują się na to, by urządzić swoje przestrzenie w stylu nowoczesnym. Ten stan rzeczy kompletnie nas nie dziwi, bowiem we wnętrzach tego typu można z powodzeniem odpocząć i nabrać sił. Poszukują oni rzecz jasna takich właśnie ozdób naściennych, które pomogą im ten efekt wyczarować w kilka chwil. Fototapety 3d schody sprawdzą się tutaj z wielkim powodzeniem. Okazuje się, ze wcale nie trzeba wymieniać mebli czy też przeprowadzać generalnego remontu, by osiągnąć spektakularne wręcz wyniki. Stylowa fototapeta jest w stanie zdziałać prawdziwe cuda!

Zapraszamy do bogatej oferty: fototapety przestrzenne