Chcesz upiększyć dom, mieszkanie albo biuro? Wybierz fototapety przestrzenne!

Opublikowany przez

Idealne do małych, ale nadające się i do większych powierzchni, dodające wnętrzom niesamowitego charakteru, powiększające przestrzeń – nic więc dziwnego, iż od pewnego czasu fototapety przestrzenne są wielkim hitem i nic nie zapowiada tego, by cokolwiek miało się w tej kwestii zmienić. W mieszkaniach, domach i biurach Polaków wiodą one prym.

Fototapety przestrzenne – najpopularniejsze motywy

Mamy rzecz jasna do czynienia z pewną grupą motywów, która ma właściwości powiększające przestrzeń. Wszak o ile wazon pełen kwiatów na ściennej ozdobie lub też kosz z owocami raczej nie sprawią, że pokój będzie wydawał się większy i bardziej przestrzenny i obszerny niż w rzeczywistości, o tyle takie motywy, jak: uliczki, drogi leśne, pomosty, korytarze, tunele i lasy już jak najbardziej. Idealnym przykładem często wybieranej fototapety przestrzennej może być chociażby Wiosna: poranek w lesie https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-wiosna-poranek-w-lesie albo tajemnicza niezwykle Droga przez las https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-droga-przez-las. Leśne motywy mają się tutaj wyśmienicie. Miłośnicy klimatów wodnych (a ściślej morskich) także znaleźć mogą coś idealnego dla siebie. Plaża, słońce, pomost https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-plaza-slonce-pomost to najlepszy przykład.

Nowoczesne fototapety przestrzenne dla Ciebie!

Widać wyraźnie, iż fototapety przestrzenne nie są wyłącznie po to, aby zdobić (chociaż oczywiście ta ich funkcja jest najistotniejsza). Bez wątpienia można zaryzykować bowiem stwierdzenie, że są to modele do zadań specjalnych – jeżeli dzięki ich zastosowaniu przestrzeń odbierana jest przez nas jako większa, obszerniejsza, bardziej rozległa. Model Korytarz będzie idealnym przykładem: https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-korytarz-niepewnosci.

Fototapety przestrzenne 3d robią zawrotną karierę

Nie możemy rzecz jasna pominąć całkowitym milczeniem fototapet 3d, które są niezwykle istotną częścią w zbiorze zawierającym fototapety przestrzenne na ścianę. Wszak to właśnie trójwymiar sprawia, iż z naszymi oczami i mózgiem toczy się swego rodzaju gra, pojawia się wrażenie przestrzenności. Świetnym przykładem tego typu rozwiązania może być chociażby Geometryczny korytarz https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-geometryczny-korytarz, idealnie wręcz sprawdzający się w przypadku nowoczesnych wnętrz. Przepiękny, utrzymany w bardzo ciepłej kolorystyce Złoty korytarz https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-zloty-korytarz także można w tym przypadku uznać za strzał w dziesiątkę. Nic dziwnego, że Polacy tak często decydują się na fototapety przestrzenne, przecież to klucz do pięknego, ciekawe i nowocześnie urządzonego wnętrza!