Geometria rządzi, czyli najmodniejsze parawany dekoracyjne

Opublikowany przez

Mało kto zdaje sobie sprawę z fakt, iż gdy pierwsze parawany pojawiły się na Dalekim Wschodzie, ich zadaniem było ustrzec domowników przed uporczywymi przeciągami. Ten rodzaj składanego mebla dziś znaczy o wiele więcej, to zarówno przedmiot o walorach praktycznych, jak i typowo estetycznych. Śmiało można zatem zaryzykować stwierdzenie, że parawany pokojowe stanowią niezwykle udany mariaż piękna i funkcjonalności. Lecz które z tysięcy dostępnych na rynku wzorów uchodzą za najbardziej popularne i wyjątkowo modne w tym sezonie? Zdecydowanie te przedstawiające geometryczne wzory!

W pokoju dziennym, sypialni, salonie kosmetycznym…

Zastosowań parawanów pokojowych jest całe mnóstwo. Jedni oddzielają nimi poszczególne strefy otwartej przestrzeni swoich apartamentów, inni zaś stosują je w gabinetach fryzjerskich i kosmetycznych, aby odseparować część wnętrza przeznaczoną dla pracowników od tej dedykowanej klientkom. Nie da się ukryć, że gdy wybierzemy stylowy parawan pokojowy, wnętrze ma szansę nabrania wyjątkowego charakteru. Geometryczne wzory zaś mają to do siebie, że wprowadzają mnóstwo nowoczesności, innowacyjnych rozwiązań, minimalizmu. Dlatego właśnie klienci coraz chętniej po tego typu modele sięgają. Niezwykle popularnym modelem dekoracyjnego parawanu pokojowego jest dostępny w dwóch wersjach (szerszej pięcioczęściowej oraz węższej trzyczęściowej) model https://www.fototap.pl/parawany/parawan-5-czesciowy-abstrakcyjny-ptak-ii-room-dividers. Widać wyraźnie, że postawiony w odpowiednim miejscu stać się może główną, wiodącą ozdobą danego pomieszczenia. Został stworzony z najwyższej jakości materiałów i dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technik produkcji, dlatego z pewnością będzie służył właścicielom przez długie lata, pozostając niezmiennie w stanie idealnym. Parawan ten jest jednocześnie delikatny i wytrzymały, jego solidna konstrukcja zapewniona została dlatego, aby kupujący otrzymali dekoracyjny mebel na długo.

https://www.fototap.pl/parawany/parawan-5-czesciowy-kolysane-wiatrem-ii-room-dividers
https://www.fototap.pl/parawany/parawan-5-czesciowy-w-strone-swiatla-ii-room-dividers
https://www.fototap.pl/parawany/parawan-5-czesciowy-pozegnanie-lata-ii-room-dividers

Jak kształtują się ceny?

Zapewne wydawać by się mogło, że tak solidnie wykonane, modne i oryginalne produkty będą musiały się wiązać z niezwykle wysokimi cenami, jednak nie jest to prawda. Okazuje się bowiem, że ich twórcom udało się w jedną całość połączyć najwyższą jakość wykonania i przystępne ceny. Nie trzeba zatem nadwyrężać poważnie domowego budżetu, aby pozwolić sobie na zakup! Więcej ciekawy propozycji znajdą Państwo pod tym linkiem: https://www.fototap.pl/parawany/