Niebanalne fototapety do pokoju dziecięcego – jakie wybrać?

Opublikowany przez

Wydawać by się mogło, że wszystkie właściwie naścienne ozdoby przeznaczone do pokoju dziecięcego prezentują się niezwykle podobnie. Banalny róż przeznaczony do czterech kątów dziewczynek, błękit do pokoików chłopięcych – czy to naprawdę wszystko? Zdecydowanie nie! Okazuje się bowiem, że dziś projektanci mają znacznie więcej wyobraźni, przygotowują zatem modele, które zdecydowanie do znanej wszystkim klasyki się nie zaliczają. Zachwycająco minimalistyczne, ciekawie skomponowane, świetnie sprawdzające się również w pomieszczeniach z nutką vintage czy retro – naprawdę jest w czym wybierać! Zatem rodzice, którzy pragną urządzić pokój swojego dziecka w sposób niebanalny i stylowy, z pewnością mogą zasugerować się tym, co dla nich przygotowaliśmy!

Nie tylko księżniczki i zwierzęta!

Oczywiście najpopularniejsze printy znajdujące się w pokoikach dziecięcych to nieodmiennie księżniczki, zwierzęta, kosmos, postaci z kreskówek, baśni i bajek. Jednak nie jest to jedyna droga, jaką możemy podążać podczas urządzania pokoju naszej pociechy. Wszak coraz częściej maluchy nie są ubierane w tradycyjnie dedykowane im barwy, coraz szersze grono rodziców wybiera na przykład naturalne surowce i zabawki, nie zaś wszechobecny, kiczowato się prezentujący plastik. Dokładnie to samo dotyczy fototapet skierowanych do pokojów dziecięcych. Można dziś trafić na takie egzemplarze, które w bardzo pozytywny sposób zaskoczą każdego miłośnika piękna swoim stylem, prostotą czy też minimalizmem.

Na jakie wzory warto postawić?

Specjaliści z branży aranżacji wnętrz nieodmiennie powtarzają, że numerem jeden jest dziś prostota. Wcale nie trzeba swojemu dziecku fundować istnej feerii barw by czuło się ono kochane, radosne, by bawiło się beztrosko. Przykładem tego typu rozwiązania może być egzemplarz https://www.fototap.pl/fototapety/fototapeta-motyw-ptaki Pełne uroku ptaki to wynik pracy znakomitych projektantów, którzy chcieli zaproponować stylowe i niezwykle oryginalne rozwiązania do pokoju dziecięcego. Zdecydowanie warto na takie właśnie wzory postawić w pokoju swojego maleństwa – pamiętajmy, że znacznie łatwiej będzie na jednej przestrzeni zastosować różnego rodzaju dodatki i dekoracje – bez efektu kiczu. Porzućmy zatem myśl, że w czterech katach naszych pociech muszą rządzić intensywne barwy i postaci z bajek, postawmy na to, co oryginalne! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą fototapet do pokoju dziecięcego pod poniższym linkiem https://www.fototap.pl/fototapety/fototapety-dla-dzieci