Obrazy geometryczne, czyli pomysł na stylowe ozdobienie ścian w sypialni

Opublikowany przez

Nowoczesne sypialnie spotkać można w coraz większej ilości polskich domów i mieszkań. Króluje w nich prostota, pojawiają się minimalistyczne meble, a dzięki zmniejszonej ilości dodatków odpoczynek i relaks na najwyższym poziomie jak najbardziej są możliwe. Pamiętać jednak należy o tym, że urządzoną w ten sposób sypialnię należy udekorować, w przeciwnym razie bowiem będzie wyglądała na wnętrze, które porzucono podczas aranżowania. Mowa rzecz jasna o ozdobach naściennych, czyli obrazach. W tym przypadku przysłowiową wisienką na torcie okażą się modele przedstawiające wzory geometryczne, wspaniale wpisujące się w pełen prostoty styl industrialny czy też loftowy. Jakie wybrać?

Prostota jest w cenie! Obrazy geometryczne?

Wydaje się, że Polakom znudziły się już nieco pejzaże czy motywy florystyczne (chociaż jednym ani drugim z całą pewnością uroku odmówić nie można), szukają zatem rozwiązań uchodzących powszechnie za nowoczesne, innowacyjne, stylowe, nieco nietypowe. Okazuje się, że to właśnie geometryczne wzory znakomicie się w ów nurt wpisują, dlatego też warto wybierać je do sypialni, by udekorować ją w sposób niezwykły. Do prostych i jasnych mebli wprost idealnie pasował będzie model https://www.fototap.pl/obrazy/obraz-geometryczna-droga-mleczna. Widać wyraźnie, że ten składający się z pięciu części obraz w rewelacyjny sposób wpisuje się w najnowsze trendy w modzie światowej, gdy w grę wchodzi aranżacja wnętrz. Dla fanów kontrastowych barw przygotowano zaś nie lada gratkę w postaci egzemplarza czarno – białego z elementami geometrycznymi https://www.fototap.pl/obrazy/obraz-geometryczne-drzewa . Całość robi oszałamiające wprost wrażenie!

Niech rządzi geometria!

Pamiętajmy jednak o tym, że wzory geometryczne raczej nie przepadają za konkurencją znajdującą się w pobliżu (co oznacza, że nie powinniśmy zapomnieć o umieszczaniu na tej samej ścianie innych obrazów). Gdybyśmy bowiem na jednej przestrzeni zastosowali dodatkowo chociażby motywy florystyczne, wiele różnych barw, printy zwierzęce czy też choćby inne geometryczne wzory, okazać by się mogło, że zupełnie niezamierzenie osiągnęliśmy efekt chaosu, a nie o to nam przecież chodziło. Pozwólmy zatem geometrii niepodzielnie rządzić na powierzchni ściany, stosujmy tego typu obrazy w sypialnianych wnętrzach, a na pewno zapewnimy sobie spokojny sen!