Obrazy – czy warto kupować je w roli prezentu?

Opublikowany przez

Obrazy na prezent – czy warto kupić?

Wiele osób miewa problem z tym, co kupić w prezencie (nieważne, czy w grę wchodzi Gwiazdka, rocznica ślubu, urodziny czy imieniny) bliskiej osobie. Przysłowiowe skarpety, krawaty i słodycze nie bywają raczej szczytem marzeń. Czy zatem dobrym rozwiązaniem będzie kupienie obrazu?

Zdecydowanie tak, ale…wyłącznie w przypadku osoby, której gust znamy doskonale, wiemy, jak wygląda jej mieszkanie (bo zwykle jesteśmy w nim domownikami) . W przeciwnym razie bowiem może się okazać, że prezent, który nam wydawał się spełnieniem marzeń, wyląduje w ciemnych czeluściach pawlacza albo zostanie wystawiony na internetową aukcję z dopiskiem „nietrafiony podarunek”.

Tak naprawdę najłatwiej będzie nam wybrać odpowiedni wzór, gdy będziemy kierować się indywidualnymi preferencjami i zainteresowaniami obdarowywanej osoby. Wszak gdy mamy do czynienia z kimś, kto wprost przepada za herbata i z każdej zagranicznej wycieczki przywozi sobie jakiś jej oryginalny gatunek – z pewnością obraz przedstawiający herbaciane drzewa będzie idealny.

Obrazy najnowsze trendy

Wielbiciele czworonogów z całą pewnością będą uradowani, kiedy otrzymają obraz z pełnymi uroku kociętami czy też małymi psiakami. Fanów jazdy konnej zauroczy na 100% wizerunek dumnego wierzchowca.

Niejedna osoba (mamy tutaj na myśli zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe) szczera miłością darzy superbohaterów. Wszak obrazy z nimi w roli głównej to ostatnimi czasy wielki hit, bohaterowie Marvela na obrazie to również przysłowiowy strzał w dziesiątkę. Kiedy wiemy, że ktoś uwielbia francuską kulturę, niejedne raz był w Paryżu, a co rano zjada na śniadania croissanta i popija go kawą, kupmy mu piękny widoczek francuskiej uliczki, a z całą pewnością będzie zachwycony.

Ktoś, kto uwielbia strzelać z łuku, na pewno zachwyci się obrazem przedstawiającym łuczników na zawodach bądź strzałę w pomieszczeniu. Nie inaczej jest na przykład z fanami piłki nożnej, motoryzacji, gotowania czy biegania – tak naprawdę dla każdego można znaleźć cos, co będzie zgodne z jego zainteresowaniami i hobby.

Pozostają rzecz jasna także obrazy z motywacyjnymi hasłami – te na pewno spodobają się zarówno nastolatce, jak i bizneswoman, która pnie się po szczeblach kariery oraz biegaczowi, który codziennie rano rozpoczyna z zapałem swój trening.

Jeśli nie wiesz, co kupić bliskiej osobie w prezencie, wybierz obraz! Pamiętaj tylko o tym, że musi ona mieć nieco miejsca do jego powieszenia. Oczywiście podkreślamy, że tematyka powinna być ściśle związana z preferencjami i hobby obdarowanego – wtedy prezent będzie niczym strzał w dziesiątkę!

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi promocjami na obrazy: https://www.fototap.pl/pl/promotions/1/phot