Obrazy na ścianę do salonu niczym z marzeń, czyli jak stylowo ozdobić duży pokój?

Opublikowany przez

Duży pokój (zwany w naszym kraju innymi słowy salonem, dużym pokojem czy też pokojem gościnnym) to z całą pewnością przestrzeń o wybitnie reprezentacyjnym charakterze. To tutaj bowiem zapraszamy naszych gości, tu z nimi rozmawiamy, tu spędzamy czas w gronie rodzinnym oraz ze znajomymi. Jeśli komuś do tej pory wydawało się, że najważniejszymi elementami salonu są meble – był on w błędzie. Okazuje się bowiem, że klimat tworzą dekoracje, ozdoby i dodatki. Dlatego właśnie specjaliści z branży aranżacji wnętrz tak bardzo wszystkim polecają, aby zastosować obrazy na ścianę do salonu, które stały się obecnie najlepszymi i najbardziej pożądanymi ozdobami naściennymi. Sprawdź nasze propozycje na obrazy na ścianę do salonu!

By zwyciężyła nowoczesność!

Polacy bardzo lubią nowoczesne przestrzenie, doceniają bowiem fakt, iż mogą w nich spokojnie odpocząć, zrelaksować się i nabrać sił. Dlatego coraz częściej rezygnują z zagraconych różnego typu meblami i bibelotami salonów na rzecz takich, które spokojnie określić można byłoby mianem minimalistycznych, loftowych czy też industrialnych. Prostota gra tutaj pierwsze skrzypce i trzeba przyznać, że robi to bardzo dobrze. W przypadku tego typu przestrzeni bardzo poleca się na przykład obrazy do salonu ręcznie malowane w stylu dzieła: https://www.fototap.pl/obrazy-recznie-malowane/obraz-malowany-po-burzy. Nie da się ukryć, że tego typu egzemplarz z powodzeniem mógłby się pojawić w prestiżowej galerii sztuki. Pamiętajmy, że stworzony był przez znakomitego artystę, który każdym pociągnięciem pędzla wskazywał swój artyzm. Warto postawić na takie właśnie rozwiązania, by otaczać się Sztuką przez duże „S”.

Obrazy na ścianę do salonu!

Jeśli chodzi o pokoje dzienne w naszych domach czy też mieszkaniach, jak najbardziej powinniśmy umieszczać na ich ścianach bajecznie kolorowe dzieła, dzięki którym w pomieszczeniach owych zrobi się kolorowo, bajecznie, niebanalnie. Idealnym przykładem takiego właśnie rozwiązania może być chociażby zakup kultowego już modelu https://www.fototap.pl/obrazy-recznie-malowane/obraz-malowany-teczowe-kwiaty. Trzeba przyznać, że kunszt twórcy oraz jego niebywała wyobraźnia widocznie są tutaj już na pierwszy rzut oka.

Lepszy jeden obraz czy może galeria?

Bardzo wyraźnie widać, że ostatnimi czasy Polacy biorą pod uwagę zasadniczo dwa rozwiązania, kiedy mówimy o obrazach naściennych do pokoju dziennego. Pierwszy patent jest powszechnie znany od bardzo dawna, polega on na zakupie jednego dużego egzemplarza i powieszeniu go na powierzchni ściany. Staje się on wówczas rzecz jasna głównym elementem dekoracyjnym danej przestrzeni. Jest jednak i inna opcja, która z miesiąca na miesiąc zdobywa coraz większą popularność. To mianowicie zakup kilku mniejszych dzieł (łączących się oczywiście z sobą chociażby pod względem kolorystyki albo stylu czy też tematyki) i powieszenie ich (symetrycznie albo nie) w domowej galerii. Tego typu nowoczesne obrazy na ścianę do salonu również prezentują się niezwykle stylowo. Oczywiście od konkretnych upodobań domowników zależy, która z opcji zwycięży!

Zapraszamy do bogatej oferty w naszym sklepie z kategorii: obrazy do salony oraz obrazy ręcznie malowane