Poczuj wiosnę w swoim salonie! Najmodniejsze ozdoby naścienne na wiosnę

Opublikowany przez

Najmodniejsze ozdoby naścienne na wiosnę – wiosna to ten czas, kiedy mamy ochotę na zmiany, chcemy wnieść do naszego życia (ale i do wnętrz) dawkę nowości. Oczywiście wcale nie trzeba w tym celu zabierać się za przeprowadzanie remontu generalnego, byłoby to bowiem szalenie pracochłonne i kosztowne. Dzięki ozdobom naściennym jednak sprawić możemy, że pokój dzienny (czyli innymi słowy salon, duży pokój czy też pokój gościnny) będzie oazą piękna, a nie nudnym czy zapyziałym po zimie (pozwalając sobie na potocyzm) pomieszczeniem.

Warto wybrać fototapetę na wiosnę!

Polacy pokochali fototapety przede wszystkim za to, że gdy znajdą się tylko na powierzchni ściany, od razu sprawiają, że stają się głównymi elementami dekoracyjnymi na danej przestrzeni. To bardzo ważne, bowiem w prosty i niedrogi sposób można sprawić, że wnętrze nabierze nowego charakteru. Co specjaliści z branży aranżacji wnętrz polecają nam na wiosnę? Przed wszystkim stosowną dawkę zieleni, dzięki której zdobi się świeżo, poczujemy się tak, jakbyśmy znaleźli się blisko natury, będzie nam po prostu dobrze! Wiosenne motywy sprawdzają się idealnie. Każdy, kto się na nie zdecyduje, może mieć stuprocentową pewność tego, że wniosą do jego przysłowiowych czterech kątów całe mnóstwo energii. Przykład? Model https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-wiosna-i-tulipany z kwiatami w roli głównej to bardzo dobry pomysł na to, aby stylowo udekorować pokój dzienny. Ale nie tylko motywy florystyczne okażą się być tu dobrym rozwiązaniem. W grę wchodzą bowiem również leśne (i nie tylko) widoki, które zapierają dech w piersiach, na przykład: https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-mistyczny-poranek. Dzięki tak pięknej fototapecie umieszczonej na jednej ze ścian w pokoju dziennym poczujemy się niczym w zaczarowanym lesie – i o to właśnie chodzi!

Obrazy na wiosnę? Tak!

Bardzo dużym zainteresowaniem klientów cieszą się ostatnimi czasy zwłaszcza obrazy składające się z kilu elementów. Na pewno decydują one o tym, że naściennie dzieje się ciekawie, niebanalnie. Oczywiście najbardziej wymagający na pewno sięgną po dzieła malowane ręcznie przez najlepszych artystów. https://www.fototap.pl/obrazy/obraz-dazenie-do-szczescia – dużo zieleni, piękne okoliczności przyrody i motywy mistyczne to z całą pewnością to, na co warto postawić. Jeśli chodzi o wiosenne inspiracje do domu lub mieszkania, warto polecić także motywy kwiatowe. Piękne magnolie idealnie sprawdzą się w przypadku salonu, w którym rządzi klimat glamour: https://www.fototap.pl/obrazy-recznie-malowane/obraz-malowany-zapach-magnolii. Warto zaprowadzić niewielkie zmiany w pokoju dziennym wraz z nadejściem wiosny. Zapewniamy, że przyniosą one nadspodziewanie dobre efekty!

Więcej propozycji na wiosnę:

https://www.fototap.pl/pl/searchquery/wiosna/1/phot/5?url=wiosna