Top 5 najlepszych letnich dekoracji na ścianę

Opublikowany przez

Ciepłe, letnie miesiące zbliżają się do nas wielkimi krokami. Wielu Polaków postanawia zatem przeprowadzić w swoich domach lub mieszkaniach metamorfozy. Niektóre są bardzo poważne – w takich przypadkach w grę wchodzi właściwie tylko remont generalny. Można jednak sprawić, iż wnętrza nabiorą nowego charakteru poprzez zastosowanie stosownych dekoracji. Gdy za oknami robi się coraz cieplej, pragniemy poczuć tę nową energię także we wnętrzach. Jakie dekoracje zastosować, by wprowadzić do swoich czterech ścian tę magiczną, kojarzącą się z letnim błogostanem atmosferę? Przedstawiamy pięć propozycji wybranych przed ekspertów!

Dekoracje na ścianę nasze top 5

Znakomitym rozwiązaniem, wprost idealnie sprawdzającym się między innymi w dużych salonach, będą fototapety przedstawiające letnie widoki. Gdy pojawi się bowiem piękna, spokojna tafla wody, drzewa w kolorze soczystej zieleni i cudownie błękitne niebo, pomieszczenie nabierze zupełnie nowego charakteru. Przykład? Bezpieczna przystań ze swoją fantastyczną, kojącą kolorystyką: https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-bezpieczna-przystan.

Jednak letnie propozycje wcale nie muszą być widokami. Wszak sprawdzają się idealnie także rośliny w powiększeniu. Polacy pokochali fototapety tego typu, gdyż nawet do zupełnie zwyczajnych i pozbawionych oryginalnych dekoracji pomieszczeń wniosą one powiew świeżości i designu na światowym poziomie. To także znakomita propozycja dla tych, którzy są fanami spokojnej, zgaszonej nieco kolorystyki, jednoznacznie kojarzącej się mimo wszystko z latem. Dmuchawce z Ballady o pięknie zachwycają: https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-ballada-o-pieknie.

Fantastycznymi przykładami letnich dekoracji są też obrazy. Sporym zainteresowaniem cieszą się obecnie dzieła składające się z kilku części, świetnie bowiem wzbogacają minimalistyczne pomieszczenia. Zapewne każdemu ciepłe miesiące nieodłącznie kojarzą się z kwiatami, warto zatem zdecydować się na dzieło Orchidea i fantazjahttps://www.fototap.pl/obrazy/obraz-orchidea-i-fantazja. Warto zwrócić uwagę na niebanalną kolorystykę, która idealnie ilustruje tak modny obecnie styl glamour.

Latem pragniemy podróżować, poznawać nowe rejony kraju i świata. Dlatego obraz Świat malowany akwarelami https://www.fototap.pl/obrazy/obraz-swiat-malowany-akwarelami wprost idealnie wpisuje się w tęsknotę za wojażami. Będzie komponował się fantastycznie choćby za sofą w pokoju dziennym. Lato to także delikatność i subtelność, zmieniamy zatem ciężkie, przytłaczające nieco dekoracje na coś znacznie bardziej lekkiego i zwiewnego. Dziewiczy lot https://www.fototap.pl/obrazy/obraz-dziewiczy-lot to dekoracja, która idealnie wpisuje się w wakacyjne klimaty, gdy pozwalamy sobie na błogie nic nie robienie i realizowanie marzeń.

Warto odmienić swoje wnętrza na lato i sprawić, by były one niczym przygoda z wodą, promieniami słońca i poranną rosą!